Уряд готує законопроект про введення військового збору для ФОП – Гетманцев

Без рубрики

Кабінет міністрів України готує законопроєкт, за допомогою якого хочуть збільшити надходження до бюджету. Один із таких способів — збільшити військовий збір для приватних підприємців (ФОП). Про це повідомив голова фінансового комітету Верховної ради Данило Гетманцев в ефірі марафону “Єдині новини”, передає “Суспільне”.

“Мова йде про збільшення військового збору, запровадження військового збору для ФОП, які сьогодні його не сплачують для юридичних платників єдиного податку, для певних видів операцій: з нерухомим майном, ювелірними виробами та інших операцій”, – пояснив він.

За його словами, Міністерство фінансів працює над збільшенням доходів державного бюджету на 44 млрд гривень. Гетманцев додав, що очікують представлення цього законопроєкту вже у березні. Він не зазначив, якою буде сума військового збору.

Раніше Денис Шмигаль розповідав, що Кабмін планує на оборонні потреби країни надавати додаткове фінансування. Цього вдасться досягнути завдяки продовженню аудиту, а також верифікації видатків.

У Міністерстві фінансів України розробили Національну стратегію доходів до 2030 року. Нею передбачене, зокрема, запровадження прогресивної шкали податків. Однак все це відбудеться не одномоментно і тільки після широких дискусій.  Заступниця міністра фінансів Світлана Воробей зазначила, що в основі нової шкали оподаткування лежить європейський принцип “Багаті платять більше”. За її словами, за основу взяли польську модель оподаткування малого та середнього бізнесу, де ставки варіюються від 2% до 20%.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.