Українцям перерахують пенсії: хто може отримати додаткові 1 500 гривень

Без рубрики

В Україні в результаті березневої індексації пенсії збільшення у розмірі 1500 грн можуть отримати ті, у кого розрахунковий розмір пенсії становить 6 250 грн. Це станеться у разі, якщо осучаснення проведуть за чинними та передбаченими законами правилами.

Як йдеться у матеріалі OBOZREVATEL, під час осучаснення пенсій підвищення буде індивідуальним. З урахуванням рівня інфляції та розміру зростання зарплат індексацію пенсій в Україні з 1 березня мають провести у розмірі 24% (точну цифру не озвучили).

Якщо осучаснення буде у розмірі 24%, тобто при пенсії у 6 250 грн прибавка становитиме 1 500 грн. Однак, якщо розрахунковий розмір пенсії значно менший за мінімальну пенсію, індексація може таких пенсіонерів не торкнутися.

Якщо ваш розрахунковий розмір пенсії близький до фактичного, розмір підвищення буде близько 24%. Звідки взявся цей відсоток? Згідно з формулою, половину зростання зарплат за минулі три роки додають до половини від рівня інфляції. Половина суми цих показників – 24%.

Раніше повідомлялось, що в Україні частині пенсіонерів можуть скоротити розмір виплат. Ідеться про людей, які отримують пенсії, працевлаштувалися і не повідомили про це протягом 10 днів до Пенсійного фонду.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.