Україна добиватиметься повернення чоловіків з-за кордону для мобілізації

Без рубрики

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що Україна має намір з наступного року закликати із запасу на військову службу чоловіків-українців, які перебувають за кордоном. Про це він розповів в інтерв’ю виданням Bild, Welt TV та Politico, повідомляє DW.  Українці віком від 25 до 60 років, які проживають у Німеччині та інших країнах, повинні будуть з’явитися на призовні пункти. 

Посадовець уточнив, що Україна хоче призвати загалом від 450 000 до 500 000 солдатів, включно з чоловіками призовного віку, які живуть за кордоном. Призовникам, за словами Умєрова, надходитимуть запрошення з’явитися до призовних пунктів ЗСУ. За неявку на таких чоловіків можуть очікувати санкції.

«Ми все ще обговорюємо, що буде, якщо вони не приїдуть добровільно», – наголосив міністр.

Умєров додав, що в цьому питанні важлива справедливість, тож призовники заздалегідь знатимуть, як їх навчатимуть і чим оснащуватимуть, де та коли вони служитимуть і коли їх звільнять.

На нещодавній пресконференції президент України заявив, що військові просили його про мобілізацію ще 450-500 тисяч людей. Президент сказав, що крім мобілізації, треба законодавчо врегулювати демобілізацію.

Джерело: mind.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Україна добиватиметься повернення чоловіків з-за кордону для мобілізації

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.