Цьогоріч в Южному точок продажу ялинок побільшало (фото)

Городская хроника

Цього року в нашому місті відкрилось більше точок продажу ялинок, ніж минулого: три – біля магазину «Центральний», ще декілька – на міському ринку та при вході на нього. Зелених красунь підприємці привезли з Косова. Вибір широкий: можна придбати маленьку власноруч зібрану з гілок ялиночку (вартість від 300 гривень), зелені красуні середніх розмірів обійдуться від 400 гривень, великі ялинки коштують від 700 і більше. Вартість залежить від висоти дерева. Також можна придбати віночок з гілок, або ж купити гілки й створити прикрасу самому. Ялинкові базарчики працюватимуть щодня до вечора. Продавці кажуть, що южненці вже почали купувати ялинки, здебільшого перевагу надають маленьким деревцям та гілкам.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “Цьогоріч в Южному точок продажу ялинок побільшало (фото)

  1. Хотел венок купить, но передумал. Мама дорогая! Венок размером с тарелку 200 грн.

  2. Ёлки из Косово это уже перебор, свои все уничтожили когда янтарь мыли в хвойных лесах

  3. Это как газ из Европы. Куча статей,что газ отбирают в Украине, а берут за него как из Европы с наценкой таможни , типо, перекачки и ь.д. Типо из Косово с таможней , доставкой и т.д. Отсюда все.

  4. Я придбала ялинку живу в горщику 650 грн – ялинка і 150 грн – доставка по Новій Пошті. Пухнаста гарна 1,8 м. Подивилась на ціни за зрізані ялинки, жахнулась. Ялинка 2 м.- 800 грн.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.