У ПриватБанку відтепер доступні міжнародні перекази від провідного фінансового сервісу

Без рубрики

Українцям стали доступні міжнародні перекази на картки та рахунки у ПриватБанку від клієнтів провідного європейського фінансового сервісу Paysera. Очікується, що це спростить отримання переказів із країн ЄС. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Як зазначається, такі міжнародні перекази будуть можливі через систему PrivatMoney. Їх зможуть надсилати у євро фізичні особи, ідентифіковані клієнти Paysera зі своїх рахунків по всьому світу, окрім заборонених країн. Відправникові достатньо вказати IBAN одержувача у ПриватБанку (його можна отримати за два кліки у Приват24) і переказ буде автоматично зарахований на картку клієнта. Якщо одержувачу надійшов контрольний номер переказу PrivatMoney, то переказ буде доступний до виплати у Приват24, терміналах самообслуговування, банкоматі, відділенні, через підтримку 3700 чи чат онлайн.

“Paysera  європейська фінтех-компанія, яка надає швидкі грошові перекази, фінансові послуги та має більше 1 мільйона завантажень мобільного додатку. На сьогодні рахунки Paysera мають понад 74 тисяч громадян України”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ПриватБанк надає підтримку українцям, які опинилися за кордоном через воєнний конфлікт, і відправляють фінансову допомогу своїм рідним, друзям та волонтерам в Україні. З березня по липень поточного року клієнти ПриватБанку матимуть можливість здійснювати безкоштовні перекази на свої картки з карток польських та німецьких банків через сервіс Приват24.

Джерело: economics.novyny.live.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.