Якими будуть зарплати військових у квітні

Без рубрики

У квітні зарплати військових залишаться на тому рівні, що й були у березні. А доплати для тих, хто перебуває в тилу, не повернуть. Нагадуємо, що на початку повномасштабного вторгнення усі захисники України отримували мінімальний розмір доплати до заробітних плат у розмірі 30 тисяч гривень. Однак зараз надбавки отримуватимуть лише ті, хто безпосередньо виконує бойові завдання.

До слова, у лютому також підвищили розмір щомісячного грошового забезпечення військових. Відтак мінімальний рівень для Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України становить не менше 20 100 гривень. А для осіб рядового та начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських Національної поліції України – не менше 17 000 гривень. Однак, якщо порівняти зарплату, яку отримував стрілець, минулого року вона становила понад 40 тисяч гривень, а якщо військовий був залучений до бойових дій – 113 тисяч гривень.

Цьогоріч військовослужбовець отримає такі кошти, якщо він:

  • не включений до складу угруповань військ та не виконує бойових завдань – 20 587 гривень,
  • виконує бойові (спеціальні) завдання – 50 587 гривень,
  • бере участь безпосередньо у бойових діях – 120 587 гривень.

Джерело: “24 канал”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.