Роботодавцям дали більше прав для звільнення з роботи найманих працівників

Без рубрики

Звільнення з роботи з ініціативи роботодавця стало ще простішим. Тепер у роботодавців є більше підстав для того, щоби розірвати трудовий договір із найманим працівником та звільнити його з роботи. Зокрема, тепер роботодавець матиме змогу звільнити свого працівника за колабораціонізм і втрату довіри до нього. Такі розширені права роботодавців містяться у змінах до Кодексу законів про працю, які Верховна Рада вже прийняла за основу.

Зокрема, тепер роботодавець зможе розірвати договір із працівником у тому випадку, якщо працівника засудили до конкретного строку ув’язнення, що унеможливлює його подальше перебування на роботі. Втім, така норма містилась у законі і раніше. А тепер її доповнили ще однією підставою для звільнення – втратою довіри з боку роботодавця до свого працівника.

Крім того, роботодавцю дали право на розрив трудових відносин із працівником ще й у таких випадках:

  • вчинення працівником, який трудиться на об’єктах державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави та/або об’єктах критичної інфраструктури, дій або бездіяльності, які поза сумнівом можуть відноситись до сприяння державі-агресору;
  • невиконання працівником правил внутрішнього трудового розпорядку.

Таким чином, українські роботодавці отримують ще більше прав на ринку праці, аніж вони мали раніше.

Джерело: biz.today.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.