В Южному озвучили, скільки рейдів проведено за 2022-й задля запобігання бездоглядності неповнолітніх

Информ-панорама

Служба у справах дітей Южненської міськради на постійній основі проводить роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх. Щороку затверджується графік проведення спільних рейдів з працівниками Южненського відділення поліції, Центру надання соціальних послуг. З метою профілактики дитячої бездоглядності, правопорушень та злочинів серед дітей систематично проводяться профілактичні рейди під умовними назвами: «Діти вулиці», «Вокзал», «Урок»,  «Підліток», «Літо». Також відвідуються сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Крім того, спільно з інспектором ювенальної превенції систематично проводяться рейди по місцях скупчення неповнолітніх.

Так, станом на 1 січня 2023 року було проведено 29 рейдів, у ході яких неповнолітніх, які б в навчальний час не відвідували школи – виявлено не було. Дітей із Южненської громади, які знаходяться у розшуку – немає. На обліку в службі у справах дітей немає неповнолітніх, які вчинили суспільно-небезпечні дії або злочини; які засуджені до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

Рішенням Южненської міської ради від 22.12.2020 року була затверджена Програма міського плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини. Кошторис витрат даної Програми у 2022 році становив 60 тисяч гривень: з них 30 тисяч гривень на подарунки дітям пільгової категорії до Дня захисту дітей (в умовах воєнного стану захід до Дня захисту дітей не проводився, придбання подарунків не було відповідно до Постанови від 09.06.2021 року №590); 30 тисяч гривень витрачено на проведення заходу «Готуємо дітей до школи» (надання допомоги по забезпеченню канцелярським та шкільним приладдям дітей пільгової категорії, які навчаються у школах міста та перебувають на обліку служби у справах дітей).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному озвучили, скільки рейдів проведено за 2022-й задля запобігання бездоглядності неповнолітніх

  1. Можно я скажу сколько?? Ни ОДНОГО! Дети переселенцев предоставлены сами себе, вы даже не в курсе где кто живёт.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.