Жителів Одещини, в тому числі Южного, закликають утриматися від прогулянок біля моря

Информ-панорама

Жителів Одеської області закликали утриматись від прогулянок біля пляжно-паркових зон, адже через підрив росіянами Каховської ГЕС в акваторії моря біля берегів Одещини вже зафіксовані міни та невикористані боєприпаси. Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер у своєму відеозверненні ввечері 8 червня.

«Через теракт на Каховській ГЕС у Чорне море з Дніпра потрапила велика кількість сміття та уламків. В акваторії моря біля берегів Одещини вже зафіксовані міни та невикористані боєприпаси, уламки будівель та дерев. Закликаю мешканців Одеської області утриматись від прогулянок узбережжям та пляжами», – озвучив Олег Кіпер.

Повідомляється, що усі служби працюють над ліквідацією наслідків чергового злочину РФ. Ситуація в Одеській області повністю контрольована. Южненці вчора, 8 червня, фіксували на відео своїх смартфонів сміття, яке побачили в морі. В п’ятницю, 9 червня, вода стала вже значно чистіша.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Жителів Одещини, в тому числі Южного, закликають утриматися від прогулянок біля моря

  1. Гнать російських окупантів з УКРАЇНИ …..Путлєру смерть ,,,,,, Російську мову в УКРАЇНІ заборонить на віка …..Росіянам не давать громадянства УКРАЇНИ Тому що росіяни стратегічні вороги українського народу

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.