Взаємодія зі ЗСУ, ремонт укриттів, підготовка до 1 вересня: мер Южного взяв участь в нараді Одеської ОВА

Информ-панорама

25 липня Южненський міський голова разом з головами інших громад та керівництвом районної військової адміністрації взяв участь в селекторній нараді під головуванням начальника Одеської ОВА Олега Кіпера. Очільник районної військової адміністрації Юрій Крук доповів про загальну ситуацію в Одеському районі та про заходи, які вживаються після ракетних ударів рф по місту Одеса та громадах Одещини. Після обласної селекторної наради Юрій Крук провів засідання з головами громад Одеського району. Про це повідомили в пресслужбі РВА.

Ключові питання порядку денного: ️

  • Збільшення видатків та взаємодія органів місцевого самоврядування з військовими підрозділами, які розташовані на території Одеського району;
  • Ремонт наявних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів та їх збільшення за рахунок споруд подвійного призначення незалежно від форми власності;
  • Будівництво та проектування нових укриттів;
  • Підготовка шкіл і дитячих садочків до навчального року з дотриманням усіх необхідних безпекових вимог.

«Необхідно переглянути бюджети видатків громад в напрямку першочергових заходів: безпекові питання, взаємодія та допомога підрозділам ЗСУ, забезпечення освітнього процесу, підготовка до опалювального сезону, закупівля резервних засобів живлення, в той же час необхідно відтермінувати видатки, які не є надважливими в умовах воєнного стану», – наголосив Юрій Крук.

Нагадаємо, розгляд низки з цих питань в Южненській ОТГ «на паузі». 18 липня було заплановано продовження сесії міськради, на якій депутати мали б розглянути «бюджетні» питання щодо виділення коштів для ремонту дороги, що веде на дачні масиви в Кошарах; ремонту укриттів, одне з яких планувалося підготувати для учнів молодшої школи Ліцею №4; ремонту покрівлі спортзали ДЮСШ (за ПК «Дружба»); монтажних робіт з влаштуванням майданчика для кисневої станції, яку держава дала безкоштовно южненській лікарні і в разі невиконання робіт – може передати іншій громаді; заміни циркуляційних насосів котельні, яким вже більше 40 років і які потребують заміни перед новим опалювальним сезоном; а також для завершення вже розпочатих ремонтів: покрівлі Ліцею №3 та дитсадка №3 «Веселка», монтажу системи вентиляції в їдальні Ліцею №2. Через неявку частини южненських депутатів сесія не відбулася і була перенесена на 27 липня (четвер).

Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер у своєму ТГ-каналі повідомив, що попередив всіх про запровадження жорсткого моніторингу за витрачанням державних коштів.

«Дороги, де є нагальна потреба – ремонтуємо, а все решта: клумби, плитка, лавочки і подібне – залишаємо на потім. Попросив очільників міських і районних адміністрацій переглянути плани закупівель і віднайти внутрішні резерви для відбудови і допомоги армії. Незабаром розпочнемо проведення фінансового аудиту абсолютно всіх закупівель, які здійснюють або планують здійснювати найближчим часом структури ОВА та районні адміністрації Одеської області. Після проведеної перевірки усі необовʼязкові тендери будуть скасовані, а гроші, виділені на них, перенаправлені на військові потреби, відбудову зруйнованої агресором інфраструктури та допомогу ВПО», – Олег Кіпер.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.