ВАКС продовжив термін розслідування справи керівництва порту «Южний»

Информ-панорама

Вищий антикорупційний суд продовжив до 1 січня 2023 року строк розслідування кримінального провадження за підозрою керівництва державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний» у заволодінні понад 1,5 млн грн. Таке рішення 28 жовтня ухвалив ВАКС (Вищий антикорупційний суд), повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання задовольнити. Продовжити строк досудового розслідування кримінального провадження № 12020160200000201 від 22.09.2020 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364 КК України, до чотирьох місяців, тобто до 01.01.2023», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру керівнику порту «Южний» та двом його заступникам у заволодінні понад 1,5 млн грн. За даними слідства, з квітня по серпень 2020 року, попри обмеження, встановлені урядом щодо виплати заробітної плати посадовцям (не більше 47,2 тис. грн) на період дії карантину через COVID-19, в.о. директора порту «Южний» забезпечив зайве нарахування собі заробітної плати. Його дії, вчинені за попередньою змовою з головним бухгалтером та заступником директора порту, призвели до майже 1,5 млн грн збитків державі.

Раніше повідомлялося, що ВАКС визначив майже 1,45 млн грн застави підозрюваному директору порта та поклав на нього низку обов’язків:

  • прибувати за кожною вимогою;
  • не відлучатися з Одеської області без дозволу;
  • повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • здати на зберігання закордонні паспорти;
  • утримуватися від спілкування із низкою осіб щодо обставин справи;
  • носити електронний браслет.

ВАКС також визначив застави двом колишнім заступникам директора порта. До одного з них застосували запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 520 000 гривень, для другого – у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 208 000 гривень. На них, як і на директора підприємства, був покледний той самий перелік обов’язків.

Фото: пресслужба ДП “МТП “Южний”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.