В порту «Южний» відбулась нарада за участі представників державних відомств

Информ-панорама

На зустрічі 20 квітня обговорили питання охорони праці під час воєнного стану, правила безпеки на підприємстві, зміни у законодавстві, підбили підсумки, відповіли на низку запитань. На заході були присутні директор ДП «МТП «Южний» Олександр Олійник, начальник служби охорони праці Марина Чалая, начальник управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Андрій Лисенко та співробітники управління, представники Пенсійного фонду України, керівники підрозділів та відділів, працівники підприємства. Про це повідомили в пресслужбі порту.

“Увага до охорони праці зараз ще більш пильна та сувора. Під час дії воєнного стану підприємство працює в режимі простою з мінімальним залученням до роботи працівників, необхідних для поточного обсягу робіт. Враховуючи ризики та теперішній час, необхідно використати його максимально ефективно задля аналізу всіх виробничих процесів, вдосконалення умов здорового робочого середовища, обміркування деталей та аспектів підвищення безпеки. Ми постійно працюємо над збереженням виробництва та забезпеченням роботою наших працівників. З серпня колектив перевантажує раніше не характерні для підприємства зернові вантажі. Технологія обробки інша, вимагає особливої уваги. Тому ми перш за все дбаємо про кожного співробітника. Профілактика та навчання для нас дуже важливі”, – сказав Олександр Олійник.

Нагадаємо, що на підприємстві діє «Інструкція про порядок дій на випадок аварії із витоком аміаку на АТ «ОПЗ» та пам’ятка «Алгоритм дій працівників під час сигналу «Повітряна тривога».

“У першому кварталі 2023 року нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, не було. Закінчено перевірку стану охорони праці на підприємстві, видано 17 приписів, всі виконуються. Затверджений план заходів щодо підготовки та проведення Дня охорони праці. Ним у тому числі передбачено проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Чекаємо на роботи до 24 квітня”, – зазначила Марина Чалая.

Олексій Мінін ознайомив присутніх з питаннями охорони праці під час воєнного стану, зі змінами до Порядку видачі документів дозвільного характеру й Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, що внесені останнім часом. У надважких умовах війни стратегічні підприємства продовжують працювати. Увага до питань безпеки робочих місць є пріоритетним напрямом – зазначили в порту.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.