Як працює поліція охорони в Южному: послуги, переваги для громадян, як замовити

Информ-панорама

Поліція охорони – це структурний підрозділ Національної поліції України. В Южненській ОТГ підрозділ при міському відділенні поліції (вулиця Хіміків, 17) надає послуги з охорони об’єктів усіх форм власності, а також квартир та інших місць зберігання особистого майна громадян.

Як працює охорона квартир?

Коли хтось намагається проникнути до Вашої квартири чи будинку – відкрити вікно чи двері – спрацьовують сповіщувачі. Сигнал фіксується пультом охорони, і на місце спрацювання прямує наряд реагування, який діє професійно, швидко і злагоджено. Вони підготовлені та екіпіровані, щоб затримати зловмисника.

Вартість обладнання для охорони квартири

Обладнання і складність об’єкту може бути різною, відповідно і вартість для кожного визначається індивідуально. Телефонуйте до Call-центру поліції охорони на безкоштовний номер з мобільного 9899. Співробітники допоможуть підібрати необхідне саме для Вашої оселі обладнання та підключити будинок, квартиру чи інше приміщення під цілодобову охорону, враховуючи розміри і особливості приміщень.

Кому потрібна охоронна сигналізація?

Охоронна сигналізація потрібна в будь-якому типі приміщень, де є ймовірність незаконного проникнення та крадіжок, основні причини встановлення системи безпеки наступні:

 • Збереження дорогих речей, цінних паперів, інтелектуальної власності всередині будівлі;
 • Приміщення розташоване на першому чи на останньому поверсі будівлі;
 • У приміщення можна пробратися через вікно, балкон та ін.;
 • Район розміщення будівлі належить до небезпечних;
 • Приміщення, які без нагляду.

Охорона квартир чи будинку – це:

• Індивідуальний підбір усіх компонентів захисної електронної системи для кожної конкретної квартири, будинку.

• Врахування всіх побажань і потреб клієнта.

• Монтаж, моніторинг і технічна підтримка виконуються силами фахівців поліції охорони без залучення сторонніх майстрів, що значно економить час.

 • Використання тільки якісного обладнання від перевірених виробників сертифікованих в Україні.

• Турбота про те, щоб незалежно від того, якою в підсумку буде охорона будинку, ціна (залежно від представленого бюджету), надійність і якість системи, що монтується, були на належному рівні.

«Охоронна сигналізація – це не тільки захист від крадіжки. Часто, окрім охоронних функцій на сигналізацію додатково покладаються функції контролю за різними процесами. Сигнал про небезпеку з об’єкту, що охороняється, поступає через сповіщувачі, які передають сигнал тривоги на прилад, а звідти сигнал поступає на пульт централізованого спостереження поліції охорони. Таку систему зазвичай називають «пультова система охоронної сигналізації». Поліцейські охорони негайно прибувають за вказаною адресою та з’ясовують причину виклику на місці події. Охоронна сигналізація виконує не одну, а одразу декілька функцій, які миттєво повідомляють про: спробу проникнення злодіїв до приміщення; про перші ознаки задимлення чи загоряння; про витік газу та затоплення; відправлення оповіщення «Тривога» на мобільний телефон власника; повідомлення про відключення електроенергії на об’єкті. Охоронна сигналізація – це необхідна річ для кожного будинку, дачі, квартири, яка допоможе зберегти майно громадян. Функціональні можливості сучасних сигналізацій дозволяють контролювати всі потенційно вразливі місця у приміщенні», – зазначають в підрозділі.

Алгоритм дій

 • Зателефонуйте за цілодобовим номером 9899 або зверніться у найближчий територіальний підрозділ поліції охорони.
 • Далі спеціалісти технічної служби охорони зателефонують вам, домовляться про зустріч та прибудуть в зручний для вас час.
 • Кваліфікований працівник надасть безкоштовну консультацію, складе детальний план-схему розташування охоронної сигналізації та кошторис витрат.
 • Ціна буде розрахована в індивідуальному порядку в залежності від загальної вартості встановленого обладнання.
 • Після виконання монтажних робіт та укладання договору власність замовника гарантовано перебуватиме під надійним захистом поліції охорони.
 • У разі спроби зловмисників потрапити у приміщення охоронна сигналізація негайно надасть сигнал «Тривога» на цілодобовий пульт охорони.
 • Наряд реагування озброєних поліцейських охорони прибуде на місце виклику і завадить злочинцям заволодіти чужим майном.
 • При спрацюванні сигналізації нічого помітного для злодія не відбувається і він навіть не підозрює, що найближчим часом його затримають правоохоронці.

Типи комплектів охоронної сигналізації, мобільний додаток

Існують два основних види охоронних систем – це дротові пристрої та бездротові. Дротові пристрої охоронної сигналізації підключаються до контрольної панелі за допомогою кабелів та вимагають прокладання комунікацій на початковій стадії ремонту. Бездротова система безпеки працює за допомогою передавання даних через радіоканал. Монтаж такої системи можливий навіть у завершеному ремонті. Незалежно від приймально-контрольного приладу, є можливість встановити на мобільний телефон додаток, який дозволяє власнику контролювати охорону приміщення.

Можливості для власника об’єкта:

1. Власник буде проінформований про будь-яку подію, що відбувається на території його будинку (встановлення, зняття, тривога, вимкнення та увімкнення електрики). Відбувається це за допомогою спливаючих повідомлень у режимі реального часу.

2. Можливість контролювати стан об’єкта також у режимі реального часу.

3. Постановка і зняття з охорони без необхідності фізичної присутності на об’єкті.

4. Тривожна кнопка – це можливість швидко викликати наряд поліції охорони, як перебуваючи на об’єкті, так і за його межами (але наряд реагування приїде на об’єкт).

5. Можливість відстежувати стан охорони і отримувати події за кількома об’єктів.

6. Можливість керувати приладами, встановленими в будинку, віддалено.

Детальніше дізнатися про послуги поліції охорони можна на офіційному сайті підрозділу
securitypolice.com.ua або за цілодобовим номером телефону 9899
з мобільного (безкоштовно).

Нагадаємо, влітку 2021 року в Южному співробітники управління поліції охорони Одеської області в центрі міста на проспекті Миру провели для южненців ознайомчу акцію, розповіли про специфіку своєї роботи, показали зразки засобів технічної охорони, а дітям надали можливість приміряти форму поліцейського та посидіти в спецтранспорті. Як це було дивіться в матеріалі за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/policejskie-ohrany-oznakomili-zhitelej-juzhnogo-s-tonkostjami-svoej-raboty-foto/

Фото: архів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.