В поліклініці Южного відбудеться забір донорської крові: відкрито запис

Информ-панорама

На базі поліклінічного відділення Южненської міської лікарні по вулиці Будівельників, 19 (кабінет №222) у вівторок, 10 жовтня, з 09:00 буде проводитись забір донорської крові. Запрошуються всі бажаючі жителі нашої громади, а також сусідніх населених пунктів. При собі треба мати документи, які посвідчують особу (паспорт та ідентифікаційний код). Забір, як і в минулі рази, буде проводити виїзна бригада Одеської обласної станції переливання крові для поповнення запасів банку крові. Про це повідомили на сторінці КНП «Южненська міська лікарня» у Facebook. Попередній запис проводиться за номером: (04842) 3 50 61. В цей день планується прийняти 50 донорів.

«Сподіваємось, ви знайдете час, щоб поділитися кров’ю з тими, хто цього потребує. Якщо вам від 18 років, ви громадянин України або маєте посвідку на постійне проживання в Україні, у вас немає хронічних хвороб і ви не приймаєте ліків на даний момент, поснідали без вживання жирної та молочної їжі, то ми чекаємо на вас», – говориться в повідомленні.

Роботодавець зобов’язаний безперешкодно відпустити з роботи працівника, що є або виявив бажання стати донором, у дні медичного обстеження і здачі крові. Умова — заява працівника, яку він подав не пізніш як за один робочий день до дня донації. Такій особі після кожного дня здійснення донації крові надається день відпочинку із збереженням за нею середнього заробітку за рахунок коштів власника відповідного підприємства, установи, організації або уповноваженого органу. За бажанням такої особи цей день приєднується до щорічної відпустки.

У разі якщо за погодженням із керівництвом підприємства в день безоплатної здачі крові донор був залучений до роботи, йому за бажанням надається інший день відпочинку із збереженням середнього заробітку. У разі донації крові у період щорічної відпустки така відпустка продовжується на один день.

Фото: ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В поліклініці Южного відбудеться забір донорської крові: відкрито запис

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.