В поліклініці Южного почав вести прийом новий лікар, також анонсовано забір донорської крові

Информ-панорама

З 1 грудня в поліклінічному відділенні міської лікарні по вулиці Будівельників, 19 розпочав вести прийом лікар-уролог вищої категорії Михайло Якович Орлов (кабінет № 312). Графік: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:30). Прийом пацієнтів проводитиметься за електронним направленням від лікуючого лікаря. Про це повідомили на сторінці медичного закладу в Facebook.

«Раді повідомити, що Южненська міська лікарня розширює свої можливості для всебічної кваліфікованої допомоги пацієнтів. В поліклініці пацієнтам надається спеціалізована консультативно-діагностична допомога, яка дозволяє підвищити рівень цієї допомоги всім амбулаторним пацієнтам, упорядкує потоки пацієнтів, що вимагають стаціонарного лікування», – говориться в повідомленні.

В медзакладі також анонсували, що на базі поліклініки (кабінет № 222) в четвер, 14 грудня, з 09:00 буде проводитись забір донорської крові. Запрошуються всі бажаючі жителі нашої громади, а також сусідніх населених пунктів. При собі треба мати документи, які посвідчують особу (паспорт та ідентифікаційний код). Забір, як і в минулі рази, буде проводити виїзна бригада Одеської обласної станції переливання крові для поповнення запасів банку крові. Попередній запис проводиться за номером: (04842) 3 50 61.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.