В міськраді Южного оприлюднили результати обговорення щодо присвоєння лікарні імені Р. Лиманського

Информ-панорама

На офіційній сторінці Южненської міськради 21 вересня опублікували звіт про проведення громадського обговорення щодо присвоєння комунальному некомерційному підприємству «Южненська міська лікарня» імені Романа Васильовича Лиманського, колишнього головного лікаря цього медзакладу. У звіті зазначається, що така ініціатива належить трудовому колективу лікарні, на зборах були присутні 175 працівників, з них 174 підтримали пропозицію (протокол загальних зборів трудового колективу № 6 від 12 червня цього року).  

Громадське обговорення серед жителів нашого міста проводилось у формі електронної консультації з 10 липня до 11 вересня за допомогою сервісу електронної демократії E-DEM. У сьогоднішньому звіті міськради зазначається, що на цій онлайн-платформі южненці, відповідно до діючого законодавства, мали можливість висловити свої пропозиції та зауваження. Далі уривок з тексту звіту:

«В громадському обговоренні взяли участь 184 мешканців: 174 «за» та 10 «проти». Враховуючи результати громадського обговорення, підготовлений проект рішення Южненської міської ради щодо присвоєння комунальному некомерційному підприємству «Южненська міська лікарня» імені Романа Васильовича Лиманського (викласти повну назву підприємства: комунальне некомерційне підприємство «Южненська міська лікарня ім. Р.В.Лиманського» (скорочено КНП «ЮМЛ ім. Р.В.Лиманського»)».

Зазначимо, що під цифрою 184 мається на увазі: 174 – це члени трудового колективу лікарні та 10 – ті южненці, які залишили свої коментарі на офіційній, запропонованій міськрадою, платформі. Так, протягом двох місяців містяни написали там десять коментарів та всі вони проти ініціативи колективу лікарні. Саме повідомлення переглянули 427 користувачів. Більш активно містяни відреагували на цю пропозицію, висловлюючи свої думки в соцмережах, зокрема в южненських спільнотах у Facebook. Проте в міськраді враховували лише ті коментарі, які жителі міста залишили на офіційному електронному майданчику. В подальшому на сесію міськради (на розгляд депутатів) буде винесено проект рішення про присвоєння лікарні імені Романа Лиманського. Якщо набереться більшість голосів міських обранців – рішення вступить в силу.

Нагадаємо, життя Романа Васильовича Лиманського обірвалося після тривалої хвороби 19 жовтня 2022 року. Йому було 70 років. Роман Васильович був відомий в місті не тільки своєю діяльністю в сфері медицини, а й брав активну участь в громадському житті міста, декілька разів обирався депутатом Южненської міської ради. З 2006 року і до останнього дня він працював на посаді головного лікаря міської лікарні. Під його керівництвом була добудована та відкрита лікарня Южного, зроблений ремонт поліклінічного відділення та окремих підрозділів стаціонару.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “В міськраді Южного оприлюднили результати обговорення щодо присвоєння лікарні імені Р. Лиманського

  1. Чего нет инициативы от работников коммунального предприятия Южтеплокоммунэнерго имени Чугунникова. Столько сделана под его руководством . Проведены энергосберегающие мероприятия , чтоб люди платили меньше, ремонт трасс и их утеплении, своевременная ликвидация аварий, ремонты котлов и многое другое. Кто должен инициировать работников ? Кто инициировал работников больницы ? Сами работники скажут ” я не был (а) инициатором.

  2. Я прям дивуюсь, як декілька людей вирішують долю міста. Якась там не зрозуміла платформа. Населення до відома не ставлять. Навмисно ігнорують реальну думку населення. Так буде і з містом. Ми бидло, за яке долю вирішують найбільш хитріші та далеко не совісні недолюди

  3. Идиоты
    Всего 10 человек прошли квест и смогли проголосовать. Все против. Т.е., 100%.
    Но хти пидры все равно свое гнут

  4. Если бы голосование состоялось в ДК на анкетах/ бумажках, то никакого бы присвоения имени не состоялось и результат ” против” был с большим противовесом ” за” ! Люди реально не справились с этой электронной платформой, а чиновники этим и воспользовались очень ловко! А теперь да, статистика на ” их” стороне. ….

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.