В Києві профільний комітет обрав нову назву для Южного

Информ-панорама

В соцмережах шириться інформація, що Южне перейменували на Порт-Аненталь. 20 березня відбулось засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. На порядку денному були питання щодо перейменування окремих населених пунктів Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської областей, назви яких містять символіку російської імперської політики або не відповідають стандартам державної мови. В переліку була і назва нашого міста – Южне. В Южненській міськраді нам пояснили, що комітет попередньо обрав назву Порт-Аненталь, але остаточне рішення прийматиме Верховна Рада.

Нагадаємо, що більшість южненських депутатів на засіданні сесії 14 грудня 2023 року не погодили жодну з чотирьох варіантів назв для міста, які були визначені шляхом голосування серед южненців. Двічі на розгляд міських обранців виносились три проекти рішень з потенційною новою назвою: Південне, Аненталь/Порт-Аненталь, Оріяна. Планувалося, що варіант, який набрав би найбільшу кількість голосів депутатів, в подальшому надіслали б в Київ, як офіційну пропозицію від міськради. Проте жодна з цих назв не була підтримана більшістю і Верховна Рада визначатиметься з цього питання на власний розсуд. Нагадаємо, хто з депутатів на тій сесії взяв участь в голосуванні та які варіанти підтримав:

 • за варіант «Південне» проголосувало 6 депутатів (Олександр Ануфрієв, Ігор Чугунников, Сергій Назаренко, Олег Тростян, Світлана Дінул, Володимир Новацький);
 • за варіант «Аненталь/Порт-Аненталь» 3 міських обранців (Ігор Чугунников, Андрій Горівенко, Ілля Юрченко);
 • за назву «Оріяна» – 1 депутат (Ілля Юрченко).

Не підтримали тоді жодну з назв такі депутати: Олександр Гречкін, Сергій Козак, Вадим Яблунівський, Володимир Сівак, Тетяна Сергєєва, Олександр Діденко, Світлана Вишня і секретарка міськради Оксана Воротнікова (посада вказана на момент засідання сесії 14 грудня 2023 року).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

31 thoughts on “В Києві профільний комітет обрав нову назву для Южного

 1. Это тот случай,когда говорят, что Мы что то можем.Чем отличие от рашки.Да ни хрена мы не можем.Завтра придумают всех кострировать и это проглотит общая масса.

  1. Точно, добряча ідея! Всіх анентальців позбавити генітальців.

 2. А как же демократия? Жители Южного проголосовали за Південне 77.8 %. Или мы в Бумбоюмбо живём, где вождь говорит как нам жить?

  1. а что искажено? напишите еще раз, мы ничего не удаляли и тем более не исправляли.

 3. Чим безумніше закони, тим ближче крах держави. Довбойоби!!! Місто поверне історичну назву, і треба зробити все, щоб за це розрахувались всі, хто причетний до цьго перейменування.

 4. Мій син загинув, захищаючи Батьківщину, народився і жив в Южному, розмовляв по рузьскі, поховали в Южному, і о чудо, білше такого міста нема. Загинув ні за цапову душу. Тепер це якийсь Геніталь. Кутинець з Прокопечками пісяють окропом. Василишина пензлями увіквічить це дійство на льняному полотні. Я особисто здеру три шкури з тих козлів, що до цього причетні, коли будуть перейменовувати в Южний.

 5. Хто насрав на голову маленькому українцю?!!!! Прокопець-Чайківська! Завітайте до їх оселі – там свято! Вони серють і їм не смердить – воне святкують! А кому смердить, той путінський посіпака!

 6. Ну що ж ви такі всі злі! Ну був вчора Микола Булкін, а сьогодні вже Ніколя Багетов. Цє ж так шляхетно, пся крев!!!

 7. Надо больше половины проголосовать , чтоб название было. Самое большое , что набрало это пивденне 7,5-8%. Надо больше 50%..
  Уже была инфа. Избирателей где-то 20 000 (100%)
  Чтобы Пивденне было, а это 77% ,15 500 должно за него проголосовать. А за него проголосовало 1500 с копейками тысяч. Это от 20000 равно 7,5-8%. За другие названия вообще мало голосов.
  Почему 77% . Но выборы пришли не 20000 человек , а меньше 2600. Из этих 2600 77% за пивденне (1500скопейками тысяч) Не из 20000 тыс 77%, а из 2600 77%
  Депутаты вам такое не расскажут. Вы их избирали. Вам они должны говорить это .Избирателям. Юрченко на странице своей показал вам как считается.? Кого выбрали ?
  Сейчас в гражданскую раду набирають людей. Ну-ну, расскажут они вам ин ересное. Депутаты годами сидят и ничего не рассказывают. В львиной доле ничего не понимают.

 8. Свободный народ незалежной , ГОЙДА на Куев защищать название Южный? Или население Гениталя одни терпилы?)

 9. Анальный порт( перевод с французского). Ну а че – мы это заслужили. Ведь когда был майдаун – большинство промолчало- ешьте теперь ложкой.

 10. Интересно, а работники Порта Южного теперь как будет? Работник порта Порта Анального?))

 11. Сергей Гуцалюк совсем с головой не дружит. Он заявил, что наш Южный строили земледельцы. Вообще-то города строят строители, а земледельцы землю пашут. Это так, к сведению Гуцалюку.

 12. предлагаю такой вариант названия для Южного: Пуисард Камион! (puisard camions переводится с французского как “отстойник для фур”)

  Звучит по-европейски, туристов будет привлекать.. Пуисард Камион, класс

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.