В Южному з нагоди Halloween організують квест та костюмовану вечірку

Информ-панорама

Молодіжна рада Южненської громади пропонує зануритись у містичний світ та запрошує на захід з нагоди Halloween. Він складатиметься з двох частин: квесту (з 16:00 до 19:00 в парку Приморський, 14+) та вечірки (19:00 заклад «Хайп», 18+). До квесту допускаються учасники від 14 до 35 років. Обов’язкова умова для участі – наявність хеловінського костюму. Про це повідомляється на сторінці ради у Facebook.

«Вже цієї суботи, 29 жовтня, на вас чекає квест-гра «Містична пригода», де ви зможете побувати у паралельній реальності та завдяки своїй кмітливості та сміливості разом з друзями подолати тернистий шлях, наповнений цікавими завданнями. Команда-переможець отримає приз від нашого партнера – закладу «Хайп». Реєструйтеся за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJFf2lhTYpkFYa5GLWbSyM12bbEPAU_meTMetVI8mAvW8aRg/viewform та до зустрічі у закритому телеграм-каналі, де буде конфеденційна інформація лише для тебе та твоєї завзятої команди», – зазначається у повідовленні Молодіжної ради.

Нагадаємо, що вперше Молодіжна рада Южного організувала захід з нагоди Halloween в 2019 році. Тоді він проходив в Палаці культури «Дружба». Пригадати, як це було можна за посиланням – www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/hellouin-v-juzhnom-otmetili-zhutkim-kvestom-i-konkursom-kostjumov-foto. Зазначимо, що дата святкування Halloween незмінна. Щороку він припадає на ніч проти 1 листопада. Цьогоріч святкування розпочнеться ввечері понеділка і закінчиться зранку вівторка.

Фото: архів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.