В Южному видозмінюють нещодавно відкритий в центрі міста артоб’єкт

Информ-панорама

Відкритий в кінці червня цього року артобєкт, який розташований біля палацу культури «Дружба», в п’ятницю, 9 вересня, працівники ПК почали видозмінювати. Тепер замість величезної рогатки, яку створили з засохлої старої берези та презентували на День Конституції України – ми побачили пофарбований у кольори українського прапору стовбур дерева. Нагадаємо, що раніше директор ПК «Дружба» Петро Кутинець повідомляв, що артоб’єкт з часом буде видозмінюватися. Планувалося, що так званий засіб ППО (протиповітряної оборони) у вигляді рогатки буде на час воєнного стану, але через те, що нею активно гралася дітвора, елементи конструкції були пошкоджені, а сам артоб’єкт змінений.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

12 thoughts on “В Южному видозмінюють нещодавно відкритий в центрі міста артоб’єкт

  1. А від мене вподобайка! Южне щось українізується вже 42 роки і все повільно!

  2. Навіщо було пиляти. Якби було з гілками можна було б якось декорувати. Кутинець обіцяв літери, кольорові стрічки , нотні знаки. А так якось недолуго виглядає.

  3. Благодарю, Петр Иванович, за креативный подход ко всему! Легче всего просто взять и спилить, а вот создать новое с творческим подходом – дано не каждому, как и понять… Так что, дерзайте и творите на пользу городу, а мы всегда вас поддержим.

  4. Кутинця можна витягнути з села, а от витягнути село з Кутиця неможливо. Зубожіння – це дуже толерантно сказано.

  5. Була дурня, а зараз же гірше, невже місто таких талановитих людей повинно дивитись на це неподобство тим паче в колорах національного прапору…Треба ще репортаж зняти…

    1. так матеріал для того і написали, аби був розголос, аби люди висловили свої думки, дали оцінку цьому витвору і як результат – посприяли на керівництво палацу культури, яке, можливо, й не догадувалось до цього, що цей артоб’єкт, м’яко кажучи, не вписується …а репортаж – так, теж треба зняти, треба реагувати на такі витвори, що посеред міста з’являються і псують наш гарний Южний.

  6. Анонимный диванный эксперт этой странной планеты земля :

    в южненской власти одни бараны сидят. Как они туда попадают?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.