Уряд подовжив відстрочку від мобілізації заброньованих працівників

Украина

Уряд затвердив постанову, якою передбачено можливість подовження на два місяці чинних відстрочок від призову на військову службу для військовозобов’язаних під час мобілізації та на воєнний час. Відповідне рішення було ініційоване Міністерством економіки. Мова йде про відстрочки, надані рішеннями Міністерства економіки в березні – квітні, термін дії яких спливає у вересні – жовтні цього року. Рішення щодо продовження відстрочки на строк до двох місяців може бути прийнято Мінекономіки лише один раз.

Рішення також передбачає, що витяг з наказу Мінекономіки про відстрочку від призову військовозобов’язаному працівнику може надавати та візувати підприємство, установа чи організація, де він працює. Таким чином, розширено положення постанови Кабміну №194 від 3 березня, згідно якої такими повноваженнями наділялися лише органи державної влади та інші державні органи. У Мінекономіки кажуть, що ця норма покликана зменшити навантаження на органи влади й вивільнити ресурси для посилення роботи на інших напрямках.

Зі свого боку, УКАБ неодноразово наголошував, що для успішного проведення осінньо-польових робіт необхідно продовження строку дії відстрочки від мобілізації на період розробки та подальше запровадження нової системи “єБронювання” з розширенням можливостей для бронювання працівників.

Джерело: agrotrend.com.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.