В Южному вкотре проведуть нараду щодо ситуації з вантажівками вздовж доріг

Информ-панорама

Нещодавня дорожньо-транспортна пригода, яка сталася за участі робочого автобуса ОПЗ, який віз заводчан на роботу, та вантажівки, яка перевозила зерно, вкотре змусила управлінців замислитись над вирішенням проблеми стосовно транспортного колапсу на ділянці траси Одеса-Южний біля промислових підприємств. З кожним роком ситуація на цьому відрізку дороги ускладнюється, оскільки великовантажного транспорту стає більше, адже підприємства збільшують свої потужності. Через численні фури на дорозі утворюються транспортні затори і трапляються ДТП. Міський голова у відеозверненні на каналі южненського ТБ повідомив, що 5 жовтня планує провести нараду з керівниками підприємств та правоохоронцями, аби вкотре спробувати вирішити цю давню проблему.

«Хочу повідомити стосовно великовантажного транспорту (фур), який знаходиться на трасах, як на Миколаївській, так і на нашій Старомиколаївській. Машин дуже багато. Від Вапнярки і аж до Южного автошлях забитий фурами, на деяких ділянках дороги вони стоять по дві сторони, це біля 20 км. Аналогічна ситуація і на Миколаївській трасі. Зараз ці питання ми піднімаємо на рівні області. В середу (5 жовтня) ми плануємо провести нараду з керівниками підприємств, які займаються переробкою зерна, а також за участі силових структур (поліції). Треба навести лад. Ситуація дуже складна. Ми переживали, що в нас не працюють порти, а зараз, коли вони відновили роботу, виникла проблема з фурами… », – озвучив Володимир Новацький.

Нагадаємо, що така нарада проводиться в Южному не в перше, в грудні 2021 року на засіданні з цього ж питання озвучували різні пропозиції, зокрема, пропонувалось розширити дорогу, збудувавши додаткову третю смугу для руху транспорту. Також наголошувалось на тому, що поліція спільно з «Укравтодором» має посилити контроль за дотриманням безпеки на цих відрізках дороги.

Фото: od.vgorode (архів).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.