В Южному відкриється магазин JYSK: почався відбір кадрів

Информ-панорама

В нашому місті найближчим часом планується відкрити магазин мережі данського бренду JYSK (в ТЦ “Хвиля”, проспект Григорівського Десанту, 3). Минулої п’ятниці, 23 лютого, службою зайнятості Южного на замовлення ТОВ «ЮСК Україна» (JYSK) проведено презентацію роботодавця та міні-ярмарок вакансій для підбору працівників на посади:

  • заступника керівника магазину;
  • завідувача відділу;
  • службовця на складі;
  • комірника.

“У заході взяли участь 35 претендентів. Представники компанії Аліна та Наталя презентували міжнародну торгову мережу як перспективну та динамічну, де праця, відданість і талант будуть винагороджені; надали вичерпну інформацію про характер, режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт, сильним соціальний пакет та високі вимоги до претендентів. Після детального ознайомлення відбулись співбесіди. За результатами першого відбору до наступного етапу запрошено вісім осіб”, – повідомили в Южненському відділі обласного центру зайнятості.

Для сприяння в укомплектуванні вакансій фахівці служби зайнятості презентували послуги щодо попереднього професійного навчання, стажування та активні програми фінансової підтримки роботодавця, у тому числі для працевлаштування осіб з інвалідністю.

Довідка про компанію:

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, що пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий у 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK. Сьогодні мережа JYSK – це велика міжнародна група JYSK Nordic.

Торгова мережа є одним із європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів та товарів для літнього відпочинку. В Україні бренд JYSK представлений з 2004 року.

На сьогодні до складу Групи JYSK входить більше ніж 2 700 магазинів у 52 країнах світу: Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Польща, Чехія, Угорщина, Голландія, Словаччина, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Ісландія, Канада, Гренландія, Фарерські Острови, Естонія, Латвія, Литва, Україна, Косово, Болгарія, Казахстан, Румунія, Франція, Великобританія, Словенія, Македонія, Хорватія, Італія, Іспанія, Боснія та Герцеговина, Китай, Сербія, Вірменія, Чорногорія, Індонезія, Греція, Сінгапур, Албанія, В’єтнам, Мальта, Португалія, Грузія, Білорусь, Таджикистан, Молдова, Бельгія i Кувейт.

Сьогодні в Україні працює сто магазинів JYSK: у Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві, Запоріжжі та Кривому Розі та ін., а також онлайн-магазин https://jysk.ua/.

Корисні посилання:

• Послуги роботодавцям https://www.dcz.gov.ua/storinka/poslugy

• Єдиний портал вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/

• Компенсація за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю https://www.dcz.gov.ua/…/kompensaciya-za-oblashtuvannya…

• Ваучери https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

• Навчання учасників бойових дій онлайн –заявка https://edveteran.dcz.gov.ua/

• Телеграм-канал для пошуку роботи в Южненській ОТГ – https://t.me/vakansiyuzhny

Фото магазину: ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.