нова пошта южне

В Южному відділення №3 «Нової пошти» змінить адресу

Информ-панорама

Працівники відділення №3 (до 10 кг) поштового оператора «Нова пошта» готуються до переїзду. Інформацію на пошті нам підтвердили 23 червня. Наразі відділення працює за адресою: вулиця Новобілярська, 24/4, проте найближчим часом відкриється в новому більш просторому та комфортному приміщенні в ЖК «Кокос» по вулиці Шевченка, 12. Зараз офіс готують до відкриття. Поки що точної дати, коли саме там почне функціонувати відділення не повідомляється, про це анонсують згодом. Зазначимо, вказане відділення працює щоденно: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 20:00, у вихідні дні з 09:00 до 19:00.

южне нова пошта

Загалом в нашому місті функціонує три відділення «Нової пошти»: №1 – по вулиці Центральна, 24 (МІЗ), №2 – Хіміків 3-А (біля «АТБ»), №3 – поки що по вулиці Новобілярська, 24/4. Також на території міста встановлено десять поштоматів (по вулиці Іванова 9, 20; Хіміків 1/3, 3-А, 14/3, 29; по проспету Григорівського десанту 14-А; Миру 21-Д, 22-В, 19-Х. Детальніше про роботу відділень та поштоматів на території Южненської ОТГ можна дізнатися за посиланням на офіційному сайті «Нової пошти» – https://novaposhta.ua/office/address.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.