В Южному в ПК “Дружба” 1 березня відбудеться кіновечір

Информ-панорама

В Палаці культури «Дружба» організовують кінопокази, на яких глядачів знайомлять з українським кіно. Відповідальний за демонстрації фільмів – відеорежисер ПК «Дружба» Олег Пилипенко. В ПК анонсували черговий кіносеанс, який відбудеться в середу, 1 березня, о 18:00 (у фоє). Вхід вільний. Цього разу організатори обрали для показу фільм «Крим, як це було» (2016 р.) режисера Костянтина Кляцкіна. Стрічка перемогла на Rivne International Film Festival Dreams city, посівши 1 місце в номінації «Повнометражний документальний фільм». Покази картини відбулися в Бельгії, Польщі, Ізраїлі, Німеччині, Канаді, Іспанії, Литві та Португалії.

«Цей фільм – історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили свою присягу на вірність народу України. Продовжуючи виконання свої військових обов`язків на землі, морі та в повітрі, безпосередні учасники розповідають про вторгнення та анексію українського Криму», – розповідають автори про фільм.  

Фото: www.cinema.in.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.