В Южному центр зайнятості анонсував безкоштовне навчання за двома професіями

Информ-панорама

Южненська філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує отримати професії робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків (термін навчання – 5,5 місяців) та перукаря-модельєра (термін навчання – 5 місяців). Курси розпочинаються з 12 квітня (на робітника) і 11 квітня (на перукаря). Після закінчення навчання буде видано свідоцтво державного зразка. Необхідними витратними матеріалами забезпечує навчальний заклад. Для зареєстрованих безробітних навчання безкоштовне, але також можливе й на платній основі. Дізнатись більш детальну інформацію можна телефоном: (04842) 3-01-37 або звернувшись до центру зайнятості в Южному (вулиця Т.Г. Шевченка, 6).

Крім того, центр зайнятості запрошує на п’ятиденні курси – «Таргетолог. Створення таргетованої реклами» і «Основи охорони праці та правове регулювання взаємовідносин на підприємстві» (початок навчання – 10 квітня). Для зареєстрованих безробітних навчання безкоштовне, для всіх інших можливе на платній основі.                                                  

Контактний телефон фахівців міського центру зайнятості:  (04842) 3-01-38; 3-01-37. Ознайомитись з повним списком актуальних вакансій та курсів можна в телеграм-каналі за посиланням – t.me/vakansiyuzhny.

Фото: Ю.Кузнєцова.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.