В Южному трьох військових посмертно нагородили відзнаками «За заслуги перед містом»

Информ-панорама

У вівторок, 6 грудня, відзначалось державне свято День ЗСУ, а сьогодні, 7 грудня, в країні святкують День працівників місцевого самоврядування. В Южненській міськраді перед початком засідання сесії міський голова Володимир Новацький нагородив посмертно відзнаками “За заслуги перед містом” захисників України: Олега Челобітчикова 1965 р.н. (загинув 5 жовтня на Херсонщині), Артема Потушанського 1998 р.н. (загинув 29 серпня на Миколаївщині), Володимира Рябикіна 1995 р.н. (загинув 16 вересня в Херсонській області). Відзнаки отримали сім’ї загиблих Героїв України. Присутні депутати та працівники виконкому вшанували пам’ять всіх, хто віддав своє життя за незалежність України, хвилиною мовчання.

южненська міська рада
южне відзнаки захисникам

З нагоди професійного свята міський голова також нагородив грамотами тих депутатів Южненської міськради, які вступили до лав ЗСУ. Серед них: Сергій Потушанський («Довіряй ділам»), Віталій Розмеріца («Батьківщина»), Вадим Назаренко («Батьківщина»), Єгор Смирнов («Батьківщина»), Марина Пелипенко («Європейська солідарність»). Також з нагоди свята грамоти отримали депутати Максим Кушнір («Європейська солідарність») та Ілля Юрченко («Сила людей») за самовіддану працю в умовах воєнного стану.

Зазначимо, що сьогодні на урочистості були присутні сини Романа Лиманського, головного лікаря Южного, який пішов з життя 19 жовтня цього року. Депутати на сесії 28 жовтня посмертно присвоїли йому звання «Почесний громадянин міста Южного». Відповідну відзнаку Володимир Новацький сьогодні передав його дітям.

лиманський роман відзнака

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.