В Южному служба зайнятості пропонує стажування з подальшим працевлаштуванням

Информ-панорама

З метою підготовки професійних кадрів з урахуванням вимог конкретного робочого місця фахівці служби зайнятості в Южному пропонують роботодавцям і претендентам на посади скористатись можливістю стажування безпосередньо на підприємстві. Про це повідомили в Одеській філії обласного центру зайнятості. Для прикладу, в нашому місті після успішного стажування працює в ТОВ «ЛАКШМИ 8» продавцем-консультантом Тетяна Рабодзей. Керівниця закладу торгівлі Оксана Компанієц зазначила, що зараз не просто знайти працівника, який відповідає вимогам сьогодення, специфіці закладу, особливостям сфери діяльності: «Стажування дає можливість набути й удосконалити знання і приступити до роботи впевненими в своїх силах, а нам бути впевненими в компетенції команди».

Фізична особа-підприємець Ольга Сваричевська також підписала договір про стажування з подальшим працевлаштуванням на посаду кухаря і організувала здобуття практичних умінь та навичок для Вікторії Нечаєвої. За декілька тижнів стажерка оволодіє навичками приготування напівфабрикатів (хінкалі, бендерики, голубці, фаршированої риби та перцю, ковбаси і паштетів, тощо) в одному з найпопулярніших магазинів Южного.

За період професійного навчання на підприємстві претенденти зможуть адаптуватися до трудового коллективу та набути майстерності у досвідчених колег. Оплата навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Стажування – це один зі шляхів  для успішного працевлаштування для шукача роботи і укомплектування вакансії для роботодавця, – зазначили в службі зайнятості.

З питань підбору персоналу та організації стажування з подальшим працевлаштуванням звертайтесь до Южненського відділу Одеської філії обласного центру зайнятості за адресою м. Южне, вул. Шевченка, 6 або за номером телефону 068-885-32-27.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.