В Южному розпочався новий етап безкоштовної стерилізації тварин: йде запис

Информ-панорама

Южненські волонтери повідомили, що в нашому місті знову є можливість провести безкоштовну стерилізацію безпритульних тварин та тих, чиї господарі не мають фінансової можливості сплатити за операцію. Про це 20 липня повідомила у Facebook волонтерка Світлана Компанієць.

«В нашому місті розпочався новий етап програми від UAnimals (українська зоозахисна організація) з безкоштовної стерилізації кішок та собак. Від куратора потрібен попередній запис за номером телефону, фото тварини та її доставка. Відлову немає. Перевага надається безпритульним особинам жіночої статі. Вагітні позачергово. Домашні тварини, власники яких знаходяться в фінансовій скруті, кішки та собаки чоловічої статі беруться у випадку, якщо залишаються місця після безпритульних. Не плодіть! Не проходьте повз! Благоустрій біля Вашого дому залежить від Вашої відповідальності та готовності змінювати його на краще», – написала зооволонтерка.

Записати пухнастика на стерилізацію можна за номером телефону: 093-505-73-91, 066-234-72-94. Попередній запис є обов’язковим. Зазначимо, що проблема безпритульних тварин в нашій громаді з року в рік залишається актуальною, особливо в сільській місцевості. Своєчасна стерилізація тварин дає змогу регулювати чисельність безхатченків. Подібні програми діють і в інших містах країни.

Фото: С.Компанієць.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному розпочався новий етап безкоштовної стерилізації тварин: йде запис

  1. А когда начнут стерилизовать пристающих к женщинам пьяниц?
    Этого «добра» у нас в городе побольше чем собак будет.

    1. Тогда, когда их жены перестанут быть тупыми клушами. А то жена ни сном ни духом, а оно за порог и начинает лезть ко всем подряд, к продавщицам, касиршам и воспитательницам, а все потому что моральное воспитание в городе на нуле. И вообще, проверить бы не мешало почему так, одни страну защищают, а другие купили липу и пьют и лезут ко всем.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.