Українці можуть заробити на монетах, які вийшли з обігу

Украина

В Україні продовжують приймати копійки, які вийшли із загального обігу. Це стосується номіналів 1, 2, 5 та 25 копійок. Про це повідомляють на сторінці НБУ у Facebook.

Якщо у вашій скарбничці чи гаманці залишилися монети, які номіналом вийшли із загального обігу, ви можете обміняти їх на монети та банкноти всіх інших номіналів, які перебувають в обігу. Так, наприклад, якщо загальна сума копійок складе 100 гривень, то банківська установа видасть їх вам сучасними купюрами, а натомість забере копійки. Зробити це можна в підрозділах Національного банку та в низці відділень уповноважених банків:

  • АТ “Ощадбанк”
  • АТ КБ “ПриватБанк”
  • АТ “Райффайзен Банк”
  • АТ “ПУМБ”

Скористатися такою послугою можна до 30 вересня 2023 року, тому українці мають ще понад два місяці, щоб перевірити свої кишені.

В Україні також досить широко розвинена нумізматика. На спеціалізованих аукціонах чи сайтах можна продавати давні та рідкісні монети. Цікаво, що рідкісною монету може зробити будь-який чинник: рік випуску, матеріал, обладнання для виробництва, візерунок тощо. Тому нумізматам і тим, хто хоче на цьому заробити, варто уважно придивлятися до нових експонатів.

Джерело: rbc.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.