В Южному розпочалось голосування за нову назву міста

Информ-панорама

В Южному 12 жовтня розпочалось громадське обговорення щодо перейменування міста, яке проходить у формі голосування. Очно проголосувати можуть містяни, яким виповнилося 18 років і які мають тут прописку. Віддати свій голос вони можуть з 10:00 до 20:00 (12-15 жовтня) у пункті голосування, який відкрито на базі Палацу культури. Ми побували тут в перший день його роботи після обіду. При вході в ПК встановлені столи, на яких розкладено 12 журналів, кожен з яких має свій номер з 1 до 12. На спеціальному листі вказаний пронумерований перелік всіх пропозицій нової назви, яку южненці можуть обрати. Наприклад, під номером 1 назва «Аджалик». Якщо людина виявила бажання підписатися саме за цей варіант, чергуюча дає журнал під номером 1. Містяни мають вказати в ньому дату, свою адресу, дату народження та поставити підпис. В ПК чергують два працівника міськради, які консультують містян та перевіряють наявність в них южненської прописки. Поряд встановлений стенд, де можна ознайомитись з обґрунтуванням по кожній із запропонованих 12 пропозицій нової назви:

 • Аджалик;
 • Аксинськ;
 • Аненталь;
 • Доброморськ;
 • Мореслав;
 • Оріяна;
 • Південне;
 • Порт-Аненталь;
 • Портовськ;
 • Причорноморськ;
 • Сонячноморськ;
 • Тилігул.

Ми спостерігали за процесом в ПК протягом півтори години. За цей час люди приходили як цілеспрямовано, аби проголосувати, так були й ті, що приходили в кафе, яке знаходиться в Палаці культури і, побачивши пункт, долучалися також до голосування. Не обійшлося без конфліктних ситуацій. Одна з жительок міста наполягала на тому, аби їй дали журнал, де б вона могла підписатися за назву «Южне» або ж «Проти всіх 12 варіантів». Чергуюча Валентина Діденко пояснила, що таких журналів немає. Станом на 17:00 в очному голосуванні взяли участь близько 200 людей. Одночасно з цим відбувається і онлайн голосування на електронній платформі E-dem, воно триватиме до 17 жовтня. Віддати свій голос дистанційно можна за посиланням: https://consult.e-dem.ua/polls/1738?fbclid=IwAR3jTLa-r4Ft5asoCs4oO84LGS7Ieob03sx3suz7RxDxI2xcxvZtUpKbmHg

Той варіант назви, який набере найбільшу кількість голосів, буде вказаний у відповідному проекті рішення, який буде винесений на розгляд сесії Южненської міськради (депутатського корпусу). Якщо більшість депутатів підтримає цей варіант, в подальшому його надішлють на розгляд в столицю. Раніше в міськраді повідомляли, що в такому проекті рішення можна буде вказати не одну, а декілька пропозицій, які виявляться найбільш популярними серед містян за результатами громадського обговорення.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному розпочалось голосування за нову назву міста

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.