У Раді пропонують запровадити великі штрафи для водіїв

Украина

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №9564, який передбачає запровадження в Україні великих штрафів для водіїв за дуже популярні порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє видання «Стіна». Насамперед ця пропозиція стосується водіїв, які воліють проїжджати містом із надмірним шумом. Цю інформацію було представлено на офіційному порталі Верховної Ради України.

Новий законопроєкт пропонує запровадити адміністративну відповідальність за експлуатацію автотранспортних засобів із перевищенням встановленого рівня шуму:

  • Перше подібне порушення передбачає штраф у розмірі 17 000 гривень;
  • При повторному правопорушенні – штраф у 34 000 гривень та позбавлення прав до 6 місяців.

У разі першого порушення справа розглядатиметься поліцією, а за другого — у суді. Цікаво, що санкції застосовуються лише у межах населених пунктів. За межами міста спортивні автоперегони та тренування можуть продовжуватися.

У пояснювальній записці до законопроєкту голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія зазначив, що гучні звуки турбують багатьох українців, оскільки рев мотоциклетних двигунів нагадує не лише військові дії, а й створює дискомфорт для громадян. Останнім часом деякі водії почали зловживати внесенням змін до системи випуску відпрацьованих газів автомобілів з метою модифікації. Це призводить до значного збільшення рівня шуму, що створюється двигуном.

Ці зміни особливо популярні серед молоді та мотоциклістів. Прямі глушники, подвійні спортивні системи та інші технічні пристрої, які не передбачені заводом-виробником, призводять до порушення громадського спокою та викликають невдоволення серед громадян.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.