В Южному релаксаційний центр переходить на щоденний режим роботи та змінив розклад сеансів

Информ-панорама

Релаксаційний центр в міському спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп» (басейн і сауна (турецька та фінська), який відновив свою роботу 11 квітня, відтепер працюватиме щоденно (раніше в неділю був вихідний). Крім того, на сторінці спорткомплексу в Facebook повідомили і про зміну розкладу сеансів, тепер відвідування відбуваються о 12:00, 15:00 та 18:00 (раніше було о 13:00, 16:00 та 19:00).

Для відвідування центру необхідно попередньо записуватися за номером телефону: 048-758-66-36. Вартість сеансу (2,5 год.) складає 400 гривень з однієї особи, дітям до 6 років вхід безкоштовний. Під час повітряної тривоги сеанс призупиняється, а відвідувачам буде запропоновано пройти в укриття, яке знаходиться в приміщенні спорткомплексу.

Нагадаємо, спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» з 24 березня цього року поступово відновлює роботу у всіх напрямках. Вже запрацювала тренажерні та ігрові зали, відкрився тенісний корт (200 гривень за 1 годину, відкритий для відвідувань щодня, окрім неділі, з 9:00 до 21:00), релаксаційний центр.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному релаксаційний центр переходить на щоденний режим роботи та змінив розклад сеансів

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.