В Южному переселенець потребує допомоги: відкрито терміновий збір коштів

Информ-панорама

Вимушений переселенець з Луганської області, який знайшов прихисток в Южному, Сергій Водолазський потребує допомоги. Під час проходження медичної комісії у військкоматі в нього було виявлено пухлину глибинних відділів лобної частки лівої півкулі головного мозку. Чоловіку потрібна догововартісна операція. Як повідомили в благодійному фонді «Манназ», наразі відкрито збір коштів, необхідно зібрати сто тисяч гривень.

«До нашого фонду звернувся за допомогою Водолазський Сергій, він ВПО з Луганської області, зараз проживає у м. Южне. В нього виявлено пухлину глибинних відділів лобної частки лівої гемісфери. Потрібне оперативне втручання, яке він не зможе зробити без нашої з Вами допомоги. Ціна операції 100 000 гривень. На жаль, родичі Сергія знаходяться в окупації і зв’язку з ними немає. Відкриваємо терміновий збір коштів», – повідомили у фонді.

Реквізити фонду

  • Найменування отримувача: БО БФ “МАННАЗ”, номер карти 42-46-00-10-03-17-38-65.
    Код отримувача: 45063296.
    Рахунок отримувача: UA 10-30-52-99-00-00-02-60-02-04-49-22-402.
    Назва банку: АТ КБ “Приватбанк”.
  • Номер карти С. Водолазського: 41-49-43-78-72-56-79-10.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному переселенець потребує допомоги: відкрито терміновий збір коштів

  1. Питання до ВПО призовного віку, які тимчасово мешкають в Южному: Поки одесити та інші боронять країну за межами своїх областей, чому “сурові” чоловіки з Домбасу, Запоріжжя та Херсонщини відсиджуються в тилу? Хворієте? Так там орки паплюжать землю ваших дідів…

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.