В Южному Палац культури оголосив аукціон, в якості лоту – символ 2024 року

Информ-панорама

В Палаці культури «Дружба» вирішили провести благодійний аукціон, виручені кошти віддадуть на потреби українських військових. В якості лоту – м’яка іграшка, символ цього року – зелений дракон. Про це повідомляється на сторінці закладу в Facebook.

«Шановні южненці, новий 2024 рік настав. 10 лютого розпочнеться він і за східним календарем, який кожного року втілюється в одному із 12-ти символів. Цьогоріч це дерев’яний дракон. У фоє нашого Палацу культури протягом усіх новорічних свят відвідувачів зустрічав смарагдовий дракончик. Свою місію він виконав і готується до останньої визначної події. Наш м’який, зелений талісман виставляється на аукціон, усі бажаючі мають можливість позмагатись за цього красунчика. Виручені кошти підуть на підтримку наших Воїнів ЗСУ», – говориться в повідомленні ПК.

Аукціон триватиме до 11 лютого. Свої пропозиції можна подавати в коментарях під публікацією на сторінці Палацу культури в Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/pkdruzhba/posts. Переможця заклад оголосить 12 лютого (понеділок).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.