В Южному озвучили, скільки немовлят народилося в липні 2023 року

Информ-панорама

Кожного місяця міський голова у відеозверненні на каналі Южненського телебачення озвучує статистику по народжуваності в Южному. Так, за липень в місті народилося 9 дітей (з них 7 хлопчиків, 2 дівчаток), цей показник трохи менший, ніж в червні, тоді народилося 11 дітей, в травні – 24.

В Южненській громаді продовжує діяти міська Програма соцзахисту окремних категорій населення, яка зокрема передбачає фінансову підтримку новонароджених дітей. Сім’ям при народженні дитини, в тому числі на дитину, яка була усиновлена, на вирішення соціально-побутових потреб малюка з місцевого бюджету передбачена одноразова матеріальна допомога.

На першу дитину виплата складає 10 тисяч гривень, на другу – 15 тисяч гривень, на третю і наступну – 20 тисяч. В минулому році такий вид допомоги отримали 134 особи (135 дітей, з яких одна двійня) на загальну суму 1 млн 875 тисяч гривень,  що на 4% менше 2021 року.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному озвучили, скільки немовлят народилося в липні 2023 року

  1. В стране демографический кризис, но только не в Южном. Оно и понятно, что ещё тут делать..

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.