В Южному оголосили аукціон на підтримку Красносільського дитячого будинку

Информ-панорама

Южненський штаб волонтерів «Незламні» проводить благодійний аукціон, де представлені роботи вихованок Красносільського інтернату. У фоє Палацу культури «Дружба» проходить виставка цих декоративно-прикладних робіт. На виручені кошти планується закупити необхідні речі для цього дитячого будинку.

«Друзі, під час першого візиту до Красносільського дитячого будинку ми були вражені тим, які там талановиті вихованці. Дівчатка передали нам деякі свої роботи. Ми хочемо провести аукціон та на виручені кошти закупити необхідне для цього дитячого будинку. В фоє ПК «Дружба» буде проходити виставка цих робіт. Запрошуємо всіх бажаючих. Обовʼязково вказуйте номер телефона, щоб ми мали змогу звʼязатися з вами», – говориться в повідомленні штабу «Незламні».

Буде визначено шість переможців, ті, хто внесуть найбільші донати – отримають одну із робіт дівчат. Аукціон триває до 17 березня (включно).

🔗 Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/NaRMdYtoX?fbclid=IwAR1NjWV8YoTYsVKtnznY3bRYvpNwHpEMxuFvr7NKyMUSWNkwYU3IxDlyMbQ

💳 Номер картки банки: 53 75 41 12 16 55 28 31.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.