В Южному на цьому тижні відбудеться чергове засідання виконкому

Информ-панорама

В середу, 17 травня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Южненської міської ради. На порядок денний винесено дев’ять питань. Члени виконкому планують погодити внесення змін та доповнень до таких міських програм:

  • Програми реформування і розвитку ЖКГ
  • Програми надання фінансової підтримки ОСББ
  • Програми розвитку освіти Южненської ОТГ
  • Програми протидії злочинності та посилення публічної безпеки на території громади

Одне з питань порядку денного – розгляд листа виконавчого директора Об’єднаної Єврейської Общини України Михайла Ткача щодо отримання дозволу на встановлення пам’ятного знаку на території колишнього єврейського кладовища (в нашій громаді), як елементу благоустрою.  Крім того, планується розглянути питання щодо надання дозволу управлінню капітального будівництва на видалення декількох зелених насаджень у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, а також питання щодо використання продуктів харчування з матеріального резерву виконавчого комітету Южненської міськради. Також будуть внесені зміни до місцевого бюджету нашої громади на цей рік. Про результати засідання ми розкажемо в наших наступних матеріалах після 17 травня.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному на цьому тижні відбудеться чергове засідання виконкому

  1. Очень хорошо, как подать петицию о закрытии притона под названием stalker пицца? Просто сил уже нет никаких, без конца пьянь какая-то трется, молодёжь матерится, устраивают драки, ведут себя неадекватно.

  2. Приберіть леніна з першої школи!Приберіть мову вбивць з навчальних закладів.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.