В Южному на початку лютого запланований черговий аукціон

Информ-панорама

Южненська міськрада 18 січня повторно оголосила аукціон з продажу права оренди семиповерхвого готелю «Елада» (площа Перемоги, 2). З 20 січня учасники можуть подавати свої пропозиції, початок електронних торгів заплановано на 6 лютого. Про це повідомляється на сайті Prozorro. Стартова орендна плата складає 249 757 гривень. Здати в оренду будівлю планують на п’ять років.

Нагадаємо, що аукціон мав відбутися вже декілька разів (22 грудня 2022 року та 13 січня 2023 року), але електронні торги з пошуку орендаря готелю не відбулися, так як бажаючих взяти в них участь не було. Цей лот Фонд комунального майна Южненської міськради виставляє втретє. Зазначимо, що стартова ціна лоту напередодні другого аукціону була знижена на 50 відсотків у порівнянні із попереднім. Балансоутримувачем готелю є комунальне некомерційне підприємство «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп», яке очолює Володимир Татаров.

Семиповерховий готель «Елада» з технічним підпіллям налічує 43 номери. Також до складу будівлі входять:

  • кафе (площа – 137,5 м.кв);
  • медичний кабінет (35,8 м.кв);
  • тренажерна зала (79,8 м.кв);
  • зала зборів (97,4 м.кв);
  • зимовий сад (262,0 м.кв)
  • інші виробничі, складські та побутові приміщення.

На шостому поверсі готелю «Елада» розташована банкетна зала, площею 133,7 м.кв. Сьомий поверх – це технічні приміщення, в яких розміщено обладнання, задіяне для обслуговування готелю.

Джерело фото: Prozorro.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.