В Южному на «Муніципальну варту» в 2024 році планують передбачити 20,6 млн гривень

Информ-панорама

На наступний рік в місцевому бюджеті планується передбачити на утримання КП «Муніципальна варта» більше 20 млн гривень. На засіданні 25 жовтня члени виконкому погодили внесення змін та доповнень до Програми забезпечення діяльності вказаного комунального підприємства. Як доповів керівник КП Володимир Панченко, левова частка цієї суми йде на виплату зарплати з нарахуваннями працівникам підприємства. Крім того, в планах «Муніципальної варти» закупити новий спецодяг для інспекторів.

«Відповідно до Програми на утримання фінансово-господарської діяльності підприємства (оплата праці з нарахуваннями, придбання спецодягу і взуття, канцелярських товарів, оплата комунальних послуг, тощо) виникає потреба у виділенні коштів на 2024 рік. Відповідно до проведених розрахунків з метою ефективної діяльності підприємства в наступному році, в тому числі на утримання працівників у загальній кількості 60 штатних одиниць, необхідно виділення бюджетних коштів на суму 20,6 млн гривень (зокрема оплата праці співробітників КП – 16 млн гривень; нарахування до зарплати – 3,5 млн гривень; предмети, матеріали та обладнання – 937 тисяч гривень, оплата комунальних послуг). На цей рік нам було виділено 17,3 млн гривень. Різниця складає 3,3 млн гривень, це обумовлено тим, що зростає розмір прожиткового мінімуму, до того ж ми плануємо закупити літній та зимовий спецодяг, адже закінчився термін придатності того, який ми використовували раніше», – озвучив Володимир Панченко.

Щороку керівництво підприємства звітує перед Южненською міськрадою про результати виконання заходів цієї програми, її головна мета – підвищити рівень громадської безпеки та правопорядку на період воєнного стану та упродовж одного року після його припинення або скасування з метою організації чергувань, патрулювань на території населених пунктів нашої громади, які здійснюють інспектори КП.

Передбачається, що реалізація цієї програми дасть можливість:

 • підтримувати безпеку і правопорядок на території населених пунктів Южненської ОТГ;
 • забезпечити підсилення охорони важливих (стратегічних) об’єктів і комунікацій, органів державної влади, території і населення громади;
 • скоротити кількість правопорушень у сфері благоустрою, торгівлі, реклами тощо;
 • забезпечити на високому рівні публічний порядок та безпеку громадян;
 • підвищити рівень довіри населення до органів місцевої влади.

Нагадаємо, що через повномасштабну війну, в 2022 році в нашій громаді було прийнято рішення створити на базі КП «Муніципальна варта» відділ муніципальної охорони для підтримання безпеки і правопорядку, несення служби на блокпостах, патрулювання територій громади.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “В Южному на «Муніципальну варту» в 2024 році планують передбачити 20,6 млн гривень

 1. Вони не роблять НІЧОГО. Навіщо стільки коштів, щоб утримувати зовсім без толкову службу ?

  1. Роблять и дуже багато , бо в наше время безопасность города очень ответственно

 2. Сядьте на скамейке в любом дворе. За всю ночь никого не увидите.. Контролируют пипец

  1. Сумма сопоставима с суммой выделявшейся на участие города в программах помощи осмд на ремонты

 3. Денег добавили теперь бабулек терроризировать не будут.
  Пусть алкашей и наркоманов ищут.

 4. За прошлый год штрафов аж на 5600 гривен, вот это профит, это лучшая работа на земле.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.