В Южному міському суді для школярів провели День відкритих дверей

Информ-панорама

З метою популяризації та підвищення прозорості в діяльності Южного міського суду, а також задля ознайомлення молоді з роботою та загалом з судовою системою, 17 та 19 травня відбувся День відкритих дверей. В заході взяли участь учні 9 класу Ліцею №3 «Авторської школи М.П. Гузика» та 10 класів Ліцею №2. Програма проведення Дня відкритих дверей включала в себе: екскурсію приміщенням суду; огляд робочих кабінетів та стендів з додатковою інформацією; ознайомлення з діяльністю суду, роботою суддів, працівників апарату суду. Про це повідомили на сторінці установи у Facebook.

З привітальним словом до учасників заходу звернулася керівниця апарату Южного міського суду Одеської області – Н.Д. Кучеренко. Вона розповіла учням про місце суду загальної юрисдикції в судовій системі України, про діяльність суду, про апарат суду та його функції, а також про впровадження проєкту «Електронний суд», який має на меті покращення умов роботи працівників судів, а також забезпечення швидкого та зручного доступу громадян до інформації про рух судової справи, час і місце розгляду, обмін процесуальними документами в електронному вигляді з використанням цифрового підпису, тобто спрощена система обміну інформацією учасників процесу з судом, для забезпечення справедливого та неупередженого правосуддя в Україні – зазначається в повідомленні.

У заході також взяли участь помічниця судді А.А. Лозова та інспекторка сектору ювенальної превенції Одеського райуправління поліції №2 В.В. Седько, які розповіли школярам про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.