ОПЗ продовжує забезпечувати лікарні медичним киснем під час воєнного стану

Украина

Одеський припортовий завод в період воєнного стану продовжує виготовляти медичний кисень і забезпечувати ним лікарні. Про це виданню УНН розповів тимчасово виконуючий обов’язки Голови Правління – директора заводу Юрій Ковальський. За його словами, завод має установку, яка виробляє шість тонн кисню на добу. Керівник ОПЗ зазначив, що підприємство за необхідності може виробляти вдвічі більше кисню, як це було під час пандемії COVID-19.

“Завод продовжує його (кисень – ред.) виробляти і досі. ОПЗ має установку розподілу повітря, яка щодобово, сім днів на тиждень, видає шість тонн рідкого кисню, і згідно з погодженим графіком з Департаментом охорони здоров’я обласної адміністрації ми відвантажуємо цей кисень. Ми не плануємо зупиняти її роботу, і в такому режимі вона працюватиме стільки, скільки буде потрібен медичний кисень. Але ця установка запроектована із резервним блоком. Тому, з урахуванням критичної ситуації, у якій опинились медзаклади регіону у найскладніший період пандемії COVID-19, ми короткостроково запускали і цей резервний блок, що дозволило збільшити вироблення кисню до 12 тонн на добу”, – розповів Юрій Ковальський.

Нагадаємо, раніше керівник ОПЗ Юрій Ковальський розповів подробиці участі заводу у “зерновій угоді”. Одеський припортовий завод долучився до “зернового коридору” у листопаді минулого року. За цей час було відвантажено близько 185 тисяч тонн зернових: з яких близько 176 тисяч тонн складає кукурудза та 9 тисяч тонн, відповідно, – пшениця.

Фото: пресслужба ОПЗ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “ОПЗ продовжує забезпечувати лікарні медичним киснем під час воєнного стану

  1. Чи забезпечено на ОПЗ функціонування української мови як державної чи далі послуговуються мовою вбивць?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.