В Южному кухарі дитсадків підвищують кваліфікацію за сприяння служби зайнятості

Информ-панорама

Зважаючи на реформу системи шкільного харчування та з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, фахівцями служби зайнятості Южного видано ваучери на навчання за програмою «Підвищення кваліфікації кадрів в сфері організації роботи шкільних їдалень та закладів дошкільної освіти». Здобувачами освіти стали кухарі, що працюють у дитсадку «Золота рибка»: Наталя Карасевич, Любов Шокот та Наталя Яківчук. Вони вже обрали навчальний заклад, з’ясували вартість і форму навчання.

А працівниця дитсадка «Теремок» Оксана Дробот вже успішно пройшла неформальне навчання за професією кухаря та здобула 5 розряд. Про це повідомили в службі зайнятості. Вона звернулась до кар’єрного радника служби зайнятості Южного Майї Стрельцової, яка порекомендувала навчання у державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та надала матеріали для підготовки.

Оксана Дробот ділиться враженнями: «Процедура неформального навчання проста. У перший день – анкетування та тестування з професійно-теоретичної підготовки, у другий-третій дні – практичні комплексні кваліфікаційні роботи. Я успішно з усіма завданнями впоралась і вдячна за можливість оперативного навчання. Рекомендую колегам».

Слухачі можуть скористатися під час проходження процедури оцінювання, присвоєння та/або підтвердження кваліфікації гуртожитком, що розташований на території навчального закладу. З питань роботи комісії з підтвердження кваліфікацій за іншими професіями, порядку подання документів, процедури анкетування та оцінювання звертайтесь до Южненського відділу Одеського центру зайнятості за адресою: м. Южне, вулиця Шевченка, 6 або за номером телефону: 068-885-32-27.

Корисні посилання на ваучер на навчання:

  • Заявку для отримання ваучера можна подати онлайн https://voucher.dcz.gov.ua/ або особисто звернутись в центр зайнятості.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному кухарі дитсадків підвищують кваліфікацію за сприяння служби зайнятості

  1. Неформальная форма вообще то денег стоит, оплачивается учащимся лично,и почему ни слова об этом?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.