В Южному керівництво центру зайнятості обговорило співпрацю з ТЦК в 2024 році

Информ-панорама

Одним із напрямків роботи служби зайнятості є формування бази вакансій до Збройних Сил України, організація співбесіди для претендентів на військову службу за контрактом, обмін інформацією щодо комплексу послуг та проведення спільних заходів.      

У ході робочої зустрічі начальниці Южненського відділу центру зайнятості Ірини Черепащук з інструктором відділення рекрутингу та комплектування третього відділу Одеського РТЦК та СП Світланою Назарук було обговорено виконання заходів в минулому році та заходи угоди про спільну діяльність в поточному 2024 році. Про це 4 січня повідомили на сайті Южненської міськради.

«Окремо зупинились на службі за контрактом у ЗСУ, з’ясовані соціальні переваги, можливості щодо вивчення англійської мови під керівництвом досвідчених фахівців, проходження служби у миротворчих підрозділах за кордоном, отримано  довідкові буклети та флаєри. В свою чергу центр зайнятості надав до ТЦК інформаційні матеріали та оновлену дорожню карту для учасника бойових дій, в якій міститься  актуальна інформація  щодо пошуку роботи, навчання, отримання статусу безробітного, матеріальних виплат, відкриття власної справи тощо», – говориться в повідомленні.

У ході зустрічі була обговорена можливість проведення профорієнтаційних заходів про героїчні професії для молоді Южненської громади.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному керівництво центру зайнятості обговорило співпрацю з ТЦК в 2024 році

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.