Ще одному військовому з Южного просять присвоїти звання Героя України посмертно (петиція)

Информ-панорама

На веб-сайті офіційного інтернет-представництва Президента України 1 січня 2024 року було опубліковано петицію. Її автор Ірина Степанова, вона просить присвоїти її загиблому 49-річному чоловіку, військовослужбовцю Южненської громади, Геннадію Степанову, звання Героя України. Далі текст петиції:

«Пане Президенте! Прошу Вас присвоїти звання «Герой України» (посмертно) хороброму захиснику нашої Батьківщини, сержанту 2 стрілецької роти військової частини А7396, молодшому сержанту ЗСУ Степанову Геннадію Георгійовичу (14.08.1974 р.н.) Геннадій був призваний на військову службу під час мобілізації в березні 2022 року. Із честю та гідністю він разом із побратимами боронив цілісність нашої держави на Херсонському напрямку. Загинув Степанов Геннадій Георгійович 6 листопада 2023 року від отриманих поранень, несумісних з життям, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Козачі Лагері Херсонської області. Геннадій відважно виконував свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірним своїм побратимам та державі.

Перебуваючи завжди у зонах активних бойових дій, він ніколи не скаржився, що йому важко, навпаки, старався підтримувати усіх, переконуючи, що все буде добре. Хто його знав, говорить, що такі люди, як він – зустрічаються вкрай рідко. Я пишаюсь своїм чоловіком – Героєм. Геннадій усе віддав за нас із вами, за вільну Україну та мир, віддав життя, маючи ще стільки планів та нездіснених мрій. Степанов Геннадій Георгійович справжній Герой, який заслуговує на найвищу державну нагороду – «Герой України» (посмертно). Уклін та шана Герою. Вічна пам’ять. Слава Україні!».

Петицію оприлюднено 1 січня. Із необхідних 25 тисяч голосів (аби документ розглянув президент) на сьогоднішній день (5 січня) зібрано 1 940. Збір підписів триватиме ще 87 днів. Підтримати ініціативу та підписатися можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/214582?fbclid=IwAR1ddaigmIHMsMiUGBLIP2FQ1mmyMjhlGMuLHLvCHtrlfXi3HVWDdPNkDxA

Нагадаємо, в останню путь Геннадія Степанова наша громада провела 9 листопада 2023 року. Йому було 49 років. Він став на захист Батьківщини та українського народу в березні 2022-го, з перших днів повномасштабної війни. Серце нашого Захисника зупинилося 6 листопада 2023-го. Прощання з військовослужбовцем відбулося біля пам’ятника Захисникам Вітчизни на площі Перемоги.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Ще одному військовому з Южного просять присвоїти звання Героя України посмертно (петиція)

  1. Светлая память героям, считаю, каждому надо дать звание героя кто погиб.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.