В Южному готуються до видачі «гуманітарки» і додатково доповнять продуктові набори

Информ-панорама

Розглянувши протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 травня цього року, члени виконкому 17 травня прийняли рішення доповнити продуктові набори, які наша громада вчергове отримала від Одеської районної військової адміністрації для деяких категорій внутрішньо переміщених осіб. Для цього з матеріального резерву виконкому буде випущена низка продуктів харчування (крупи) управлінню соціальної політики Южненської міськради з подальшою передачею Центру надання соцпослуг для формування спільного продуктового набору. Центр потім повинен буде надати звіт до виконкому щодо використання продуктів харчування з відповідними документами. Про це доповів керуючий справами виконавчого комітету Владислав Терещенко:

«Одеська районна військова адміністрація продовжує реалізацію програми спільного продуктового набору. Відповідно з черговим розподілом, 25 квітня міській громаді надано певні продукти харчування для подальшої видачі їх ВПО, які проживають на території Южненської ОТГ та потребують отримання такої допомоги. 10 травня нами проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, було вирішено додати до отриманого набору ще додаткові продукти харчування з матеріального резерву виконавчого комітету», – озвучив Владислав Терещенко.

Заступниця міського голови-начальниця фінансового управління міськради Людмила Паскаль повідомила, що мова йде про 300 продуктових боксів, які наша ОТГ отримала від Одеської РВА і це невелика кількість, тому задовольнити потреби всіх ВПО не вдасться, але вона запевнила, що наша громада найближчим часом очікує отримати ще одну поставку, але вже більшу за кількістю.

«Зараз мова йде про 300 наборів. В першу чергу будуть запрошені люди з особливими потребами, сім’ї з дітьми, які мають інвалідність, сім’ї з дітьми до трьох років. Наразі ми очікуємо наступну поставку і там вже будуть забезпечені всі ВПО, які цього потребують», – озвучила Людмила Паскаль.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному готуються до видачі «гуманітарки» і додатково доповнять продуктові набори

  1. В тему вопрос, а люди где-то на работу устроены? Или проспект-копейка-пиво?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.