В Южному дівчина вчинила акт вандалізму, розбивши статую Христа

Информ-панорама

Про інцидент на своїй сторінці у Facebook повідомила жителька Южного Вероніка Дарієнко, прикріпивши фото з місця події. З її слів, 1 серпня пара молодих людей вщент розбила статую Ісуса Христа, яка стояла при вході в каплицю Різдва Богородиці Римсько-католицької церкви по вулиці Новобілярській, 28/15.

«Дуже прикра історія трапилась вчора у нашому місті. А якщо точніше – справжній акт вандалізму. В стані алкогольного сп’яніння дівчина намагалася відчинити двері решітки, а коли перехожа бабуся зробила зауваження – спочатку пляшкою кинула у статую, а потім руками видерла її з підставки і кинула на сходи. Звичайно, гіпсова скульптура розлетілася на щепки. Ця скульптура простояла, абсолютно нікому не заважаючи, близько десяти років… Боляче, що таке відбувається у нашому місті!» – написала Вероніка Дарієнко.

Акт вандалізму зафіксували інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта», а прихожани в свою чергу написали заяву в територіальне відділення поліції.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному дівчина вчинила акт вандалізму, розбивши статую Христа

  1. И какое наказание понесёт эта мадам? Или опять у Муниципальной стражи нет основания для наказания?

    1. Вас не карають за прихильність до рускага міра,за якою велика очевидна шкода.Може й вона щось собі мала на меті зневажаючи віру як ви Україну.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.