В Южному анонсували проведення чергової благодійної акції

Информ-панорама

Вже вдруге в приміщенні ПК «Дружба», де з початку повномасштабної війни облаштували гуманітарний штаб, відбудеться благодійна акція під назвою «Допоможемо тим, хто допомагає». Вона запланована 4 березня (субота) з 10:00 до 15:00. Вперше її провели 4 лютого цього року. Мета заходу – роздати не тільки внутрішньо переміщеним особам, а й жителям нашої громади одяг, взуття, дитячі іграшки, інші побутові речі, яких за час дії воєнного стану в штабі назбиралося чимало. Для зручності на першому поверсі передбачили примірочні. Організатори запрошують всіх бажаючих відвідати захід і звертаються з проханням мати при собі пакети для речей.

Як першого разу, так і в цю суботу біля входу буде встановлено скриньку для збору коштів на підтримку ЗСУ (донат не є обов’язковим, а тільки за бажанням). Крім того, в штабі продовжують збирати використані консервні банки, з яких потім волонтери виготовляють окопні свічки, для цього при вході в Палац культури встановлено декілька коробок, цей збір триває на постійній основі.

Подібні акції в штабі планують проводити щомісяця. Про те, як проходив ярмарок 4 лютого, читайте за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/v-iuzhnomu-provely-aktsiiu-dopomozhemo-tym-khto-dopomahaie-rozdavaly-odiah-i-vzuttia-foto/

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.