Пошук роботи в Южному: центр зайнятості оновив список вакансій

Городская хроника

В телеграм-каналі Южненської філії Одеського обласного центру зайнятості спеціалісти регулярно інформують щодо відкритих вакансій та безкоштовного навчання для тих, хто хотів би здобути нову професію та працевлашуватися.

Актуальні вакансії:

 • прибиральник виробничих приміщень (обов’язки: підтримка належного санітарного стану і порядку кабінетів, коридорів, сходів, санвузлів). Заробітна плата: 7 000 гривень. Режим виконуваної роботи: п’ятиденний робочий тиждень.
 • лікар-ендокринолог (лікувально -діагностична та консультативно-ендокринологічна допомога населенню). Заробітна плата: 20 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • лікар-терапевт (діагностика, лікування хворих терапевтичного профілю). Заробітна плата: 20 000 гривень. Пятиденний робочий тиждень
 • складач поїздів (обов’язки: формує поїзди в точній відповідності з вимогами ТПБ. Перевіряє правильність зчеплення вагонів у маневровому составі. Розчіплює рухомий склад, роз’єднує і з’єднує гальмові рукави). Заробітна плата: 10 000 гривень. Режим виконуваної роботи: неповний робочий час.
 • слюсар з ремонту устаткування теплових мереж (обов’язки: здійснює обхід тепломереж, перевіряє стан роботи з очищення попутних дренажів та дренажних колодязів, очищає дренажні труби). Заробітна плата: 10 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • технік-теплотехнік (обов’язки: розрахунок питомих витрат теплової енергії, газу. Проведення поточних та капітальних ремонтів систем опалення, проведення заходів з безперебійного теплопостачання). Заробітна плата: 10 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • хімік-аналітик (обов’язки: хімічний аналіз продуктів харчової промисловості (масло соняшника, рапса). Проведення досліджень с/г продукції за фізико-хімічними показниками відповідно до чинних стандартів. Аналіз отриманих результатів. Своєчасна, правильна реєстрація отриманих результатів у робочих журналах. Робота з обладнанням відповідно до інструкції з експлуатації). Заробітна плата: 12 000 гривень. Робота змінами.
 • слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (обов’язки: ремонтує, складає, перевіряє, регулює, випробовує, монтує та здає тепловимірювальні, електромагнітні, електродинамічні, лічильні, оптико-механічні, автоматичні і прилади середньої складності зі зніманням схем. Слюсарне оброблення деталей. Монтаж схем з’єднання, пайка різними припоями, (мідними, срібними тощо). Термооброблення маловідповідальних деталей з наступним доведенням. Визначає твердість металу тарованими терпугами). Заробітна плата: 11 416 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • вчитель фізики (обов’язки: навчає учнів із урахуванням специфіки навчального предмета). Заробітна плата: 12 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • начальник відділення банку (обов’язки: управління банківською структурою). Заробітна плата: 20 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень. Обов’язково: досвід роботи не менше 1 року.
 • продавець продовольчих товарів (обов’язки: продаж м’ясо-ковбасної продукції. Здійснювати прийом, викладання товару відповідно до стандартів, прийнятих у компанії. Контроль та дотримання термінів придатності. Передпродажна підготовка товару. Підтримка порядку та чистоти в магазині. Обслуговування покупців. Вести звітність). Заробітна плата: 8 000 гривень. Робота змінами.
 • інженер виробничо-технічного відділу (обов’язки: бере участь у роботі з технічної підготовки виробництва. Забезпечує своєчасну підготовку проектно-кошторисної документації на базі конструктивних рішень, які розроблені інженером-конструктором відповідно з бланком-замовлення. Забезпечує в процесі проектування складання кошторису або калькуляції, відповідність параметрам і дизайну по затвердженому клієнтом проекту). Заробітна плата: 11 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • тракторист (обов’язки: виконує сільськогосподарські і меліоративні роботи на колісному тракторі. Виконує транспортні роботи на тракторах з додержанням правил дорожнього руху та перевезення вантажів. Виконує щозмінне технічне обслуговування тракторів, усуває несправності. Виконує роботи з додержанням вимог охорони праці та охорони навколишнього середовища). Заробітна плата: 10 000 гривень. Шестиденний робочий тиждень.
 • механік (обов’язки: обслуговування машинно-тракторного парку, контроль за належною роботою та технічною експлуатацією тракторів та технологічних машин машинно-тракторного парку підприємства. Організація експлуатації і технічного обслуговування машинно-тракторного парку, його ремонт. Розробка і впровадження заходів з поліпшення експлуатації та якості ремонту та підвищення рівня технічної готовності машин й устаткування). Заробітна плата: 8 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • завідувач господарства (обов’язки: відповідає за збереження шкільного приміщення і шкільного майна, за матеріально-технічне обслуговування навчального процесу.  Забезпечує правильну експлуатацію і систематичне технічне обслуговування всіх комунікацій і електрообладнання. Несе відповідальність за якісне виконання всіх заходів щодо поточного ремонту школи. Забезпечує дотримання санітарно-гігієнічного режиму). Заробітна плата: 7 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • інженер з охорони праці (обов’язки: ведення охорони праці та наказів ВК. Створення безпечних умов начально-виховного процесу у закладі, в організації й координуванні роботи з охорони праці, забезпеченні функціонування системи управління охороною праці в закладі. Здійснює контроль за додержанням у підрозділах закладу законодавчих та інших нормативних актів з охорони праці, за наданням працівникам закладу встановлених пільг і компенсацій за умови праці). Заробітна плата: 7 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • економіст (обов’язки: проведення  розрахунку кошторисів, здійснення контролю за використанням коштів.  Розроблення та складання фінансових та господарських планів, звітності, проведення робіт з ресурсозберігання. Участь у впровадженні та вдосконаленні внутрішньогосподарського розрахунку.Оформлення матеріалів для укладання договорів, контроль за термінами виконання договірних зобов’язань). Заробітна плата: 10 000 гривень. П’ятиденний робочий тиждень.
 • сестра медична (брат медичний з дієтичного харчування). Обов’язки: заходи з охорони здоров’я дітей і працівників, організація санітарно-просвітницької роз’яснювальної роботи, організовує медичні огляди учнів, контролює своєчасне проходження медоглядів працівників, НАССР – ведення документації. Заробітна плата: 6 700 гривень. Робота змінами.
 • вчитель хімії  (обов’язки: навчає учнів предметів, визначає предметний зміст і послідовність його опрацювання з урахуванням вимог державного стандарту освіти, типових освітніх програм, освітньої програми закладу, попередніх результатів навчання учнів, їхніх освітніх потреб. Добирає доцільні форми, методи та засоби навчання відповідно до мети і завдань). Заробітна плата: 13 000 гривень. Робота змінами.

Контактний телефон фахівців центру зайнятості:  (04842) 3-01-38; 3-01-37. Ознайомитись з повним списком актуальних вакансій в Южненській громаді можна в телеграм-каналі з пошуку роботи – t.me/vakansiyuzhny.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Пошук роботи в Южному: центр зайнятості оновив список вакансій

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.