В Южненській ОТГ відбулися зустрічі в межах кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен»

Информ-панорама

В межах інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен» на території Южненської ОТГ, а саме в Сичавці та Нових Білярах, відбулись зустрічі з внутрішньо переміщеними особами, тими, хто потребує послуг служби зайнятості, а також роботодавцями. У зустрічах взяли участь близько 40 осіб. Начальниця Южненського відділу ЦЗ Ірина Черепащук надала інформацію  про комплекс послуг щодо сприяння зайнятості ВПО; професійного навчання; підтримки конкурентоспроможності, шляхом навчання за ваучером; відкриття або розширення  власної справи, шляхом отримання мікрогранту.  Заступниця начальниці міської філії ЦЗ Олена Музика надала роз’яснення та консультації  роботодавцям щодо активних програм зайнятості, які дозволяють підтримати та розвивати бізнес.

Серед учасників зустрічі були працівники комунального підприємства «Южненське узбережжя», які займаються обслуговуванням територій Сивчаського та Новобілярського старостинських округів. Деякі з них зацікавились навчанням за ваучером в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, для них спеціалісти Центру зайнятості провели консультацію та презентували навчальний заклад. Про це повідомили на сайті міськради.

За оперативними даними в період воєнного стану в Центрі зайнятості Южного зареєстровано понад 300 шукачів роботи у статусі внутрішньо переміщених осіб, з них більше 120 знайшли роботу за сприяння спеціалістів міської служби зайнятості (СЗ). Для сприяння у працевлаштуванні переселенців на новому місці СЗ пропонує низку сервісів та послуг. Для того, щоб скористатися деякими з них, людям не обов’язково реєструватися в центрі зайнятості (підбір роботи, профорієнтаційні послуги, отримання ваучера на навчання тощо). Роботодавці теж можуть скористатися програмами отримання компенсацій за працевлаштування ВПО. За більш детальною інформацією звертайтесь до Центру зайнятості  в місті Южному (вулиця Т.Г. Шевченка, 6) або за номером телефону: 068 885 32 27.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.