В Южненській ОТГ ще на місяць продовжено громадське обговорення щодо перейменування вулиці

Информ-панорама

Відповідно до розпорядження Южненського міського голови від 7 вересня 2022 року, громадське обговорення пропозиції щодо перейменування вулиці Жовтнева в селищі Нові Біляри на вулицю Віталія Гуляєва продовжено до 7 жовтня (почалось обговорення 4 серпня). Нагадаємо, що раніше ми повідомляли, що комісія з питань перейменування об’єктів Южненської громади, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, 6 вересня прийняла рішення, що доцільно перейменувати вулицю на честь Гуляєва (загиблого командира 28 окремої механізованої бригади). Заступник міського голови-начальник управління правового забезпечення та взаємодії з держорганами Леонід Нейков наголосив, що відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», вулиця Жовтнева в Нових Білярах підлягає обов’язковому перейменуванню. Члени комісії мають намір провести виїздне засідання в селищі та поспілкуватись з приводу цього питання (пояснити норми чинного законодавства) з жителями Нових Біляр, а також провести там анкетування.

На сторінці міськради у Facebook повідомили, що повнолітні громадяни України, які мешкають на території Южненської територіальної громади, можуть подавати власні пропозиції та зауваження через портал «Електронні консультації та обговорення» за посиланням: https://consult.e-dem.ua/consultations, а також через виконком Южненської міськради (пр. Григорівського десанту, 18) або через старосту Новобілярського старостинського округу (Оксану Молотай) із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає. Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційній сторінці міськради.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южненській ОТГ ще на місяць продовжено громадське обговорення щодо перейменування вулиці

  1. Самое правильное – объявить мораторий на любые переименования всего подряд до завершения войны. Деньги бюджета можно потратить на реальные нужды громады (дороги доремонтировать, освещение на улице настроить , потерявших работу накормить и другое полезное).

  2. Оставьте в покое 10 месяц календаря! Больше других забот нет, что ли? Прям как в той песенке – А в остальном прекрасная маркиза, всё хорошо, всё хорошо!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.